eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: [1.34] Polskie nazwy miast - RusMap
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mod na polskie nazwy miast na mapie RusMap!
Wersja gry: 1.34
Autorzy: wojson

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

[1.34] EDIT: Poprawiłem nazwę Białorusi
Witaj. Jechałem z miasta Homel do Mińska (w ustawieniach mam włączone strefy czasowe) i zobaczyłem, że wyświetla się strefa CEST, a nie MSK (lub inaczej EEST) (różnice między EEST, a MSK jest taka, że w MSK nie ma czasu zimowego i letniego, jest tylko jeden, a w ETS2 nie ma pór roku więc nie ma to różnicy).
Nie jest to twoja wina. Autor się pomylił przy poprawianiu defa od Białorusi do 1.33.
Tutaj fix na to(wraz z twoim spolszczeniem, dodatkowo poprawiłem kod państwa na mapie zleceń z BY do BIA), możesz zaaplikować w twoim spolszczeniu (bez podawania mnie w autorach moda), ale to twoja decyzja:

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .
Pewnie w weekend zaaplikuje tą strefę czasową, jednak nie spotkałem się z kodem BIA, zawsze widziałem BY.
Wiem, BY jest bardziej poprawne, ale jakoś mi bardziej pasuje BIA. BY zupełnie mi nie pasuje do polskiej nazwy tego państwa. Zostaw jak chcesz.
[1.34] EDIT: Poprawiłem strefę czasową
Poprawiłem nazwę miasta Petersburg na Sankt Petersburg
Bardzo ci dziękuję za tego przydatnego moda, lecz gdy wypakowałem pliki def najnowszego ETS2 okazało się, że SCS zmieniło strefę czasową dla Rosji (plik def to wypakowałem w pierwszych wersjach 1.33, gdzie strefa czasowa była jeszcze złe skonfigurowana), przez co ja też dałem złą dla Białorusi! Tutaj daję poprawkę (tam razem bez dziwnego kodu państwa):

Pobieranie Modyfikacji:


Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Najmocniej przepraszam za to, że dałem złą strefę czasową!
Przekierowanie