eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Warmia i Mazury w edytorze - Moose coś próbuje robić
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
No witam. Po uporaniu się "tak jakby" z zapisywaniem w edytorze postanowiłem podziałać w temacie i zrobić województwo warmińsko mazurskie w map edytorze. W miarę możliwości będę wysyłać fotki z produkowanych regionów przeze mnie :E
Kolego najpierw zrób jakiś kawałek terenu i wtedy załóż temat Wink
Na pierwszy rzut DK53. Za skrzyżowaniem niedaleko miejscowości Świętajno.
Widok w stronę Olsztyna. Na razie jest to bardzo ogołocona okolica, później zostanie bardziej dopracowana.
Image
Zakryłem nicki pewnych użytkowników na Discordzie którzy nie życzyli sobie ich obecności.
Wrzucaj zdjęcia tak, aby nie trzeba było klikać w link, bo jak przyjdzie wrzucić pare screenów to mało komu się będzie to chciało robić, a po drugie no ładniej to wygląda jak to jest w wątku, a nie jeden zlany tekst Big Grin I również możesz wykadrować sam obraz, bez paska Windowsa itp. ale to już szczegół. Taka rada na przyszłość Big Grin
W jakiej skali tworzysz?
(22/09/2019 09:37 AM)Radzio napisał(a): [ -> ]W jakiej skali tworzysz?
1:1
Po dwóch tygodniach wrzucam screeny z dopracowywania skrzyżowania na DK53 ( Tak 2 tygodnie, spowodowane jest to brakiem czasu ).

Od strony Ostrołęki:
Image

Od strony Olsztyna:
Image

Od strony wioski Świętajno:
Image

Otrzymałem poradę aby wrzucać zdjęcia jako załącznik, niestety mogę tylko przez Imgur'a :v
Wszystko fajnie, ale dodawaj linki do zdjęć tak, żeby nie trzeba było na nie klikać.

Szybki poradnik:
Imgur
Po dodaniu zdjęcia klikasz 3 kropki, Get Share Link i wybierasz BBCode (Forums), dostaniesz taki link
Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść . i go tutaj wklejasz.
Przydałoby się jeszcze pododawać jakieś kraczki itp. bo teraz jest tak trochę za pustawo.


Ps. Poprawiłem Ci te fotki aby wyświetlały się a forum i nie trzeba było w nic ekstra klikać.
No no nareszcie ktoś dotyka moje rejony. Czekam na dalsze zdjęcia z postępu. Biggrin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Przekierowanie