eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Kamera 2 pod mapą
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemka, mam taki oto dziwny problem. Otóż gdy wybieram kamere zewnętrzną ona zamiast być za ciężarówką jest pod nią, pod podwoziem konkretnie. To jeszcze aż tak bardzo nie utrudnia rozgrywki bo jest kamera zaro ale najgorsze jest to, że gdy wchodze do menadzera zdjęć w tryb fotograficzny to kamere mam też pod mapą i nie mogę spod niej wyjść co uniemożliwia praktycznie robienie zrzutów ekranu. Dzięki za każdą sugestie. Pozdro!
Pokaż listę modów jakich używasz i ich kolejność w menagerze bo bez tego tak w ciemno to nie bardzo idzie coś podpowiedzieć.
Brakuje jakieś flary albo ona jest pod autem. Bym obstawiał tą pierwszą opcję. Zobacz w base jakie flary od kamer ma auto i porównaj se swoim autem.
(02/03/2020 11:36 AM)Iśmik napisał(a): [ -> ]Brakuje jakieś flary albo ona jest pod autem. Bym obstawiał tą pierwszą opcję. Zobacz w base jakie flary od kamer ma auto i porównaj se swoim autem.

Dzięki Mati wystarczyło zmienić nazwę flary cam_cabin 0 na cam_cabin a i przenieść ją do cab_base.
Przekierowanie