eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Per-Trans
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Image

O NAS
Nasza firma powstała z dniem 15.02.2016. Od początku naszej działalności zajmujemy się transportem drogowym na terenie Europy. Jeżeli potrzebują Państwo odpowiedzialnego przewoźnika, którego dewizą jest jakość i bezpieczeństwo, powinni Państwo zaufać właśnie nam! Nasze motto przewodnie to bezpiecznie do celu na czas. Osoby zatrudnione w naszej firmie to wysokiej klasy zespół doświadczonych specjalistów pracujących nad tym, aby nasi klienci byli zadowoleni z oferowanych im usług i obsługi. Podołamy każdym wyzwaniom!

OFERTA
Oferujemy naszym klientom całopojazdowy transport krajowy oraz międzynarodowy. Wykonywany on jest przez nas naczepami uniwersalnymi o wymiarach przestrzeni ładunkowej 13,62m x 2,48m x 2,76m. Dzięki zastosowaniu systemu śledzenia i kontroli pojazdów GPS mamy możliwość śledzenia przebiegu transportu na ekranie naszych komputerów. Współpracujemy obecnie z wieloma kontrahentami-zapraszamy do współpracy!

Główne kierunki naszych działać:
Image

TABOR
Nasza flota to niezawodne pojazdy w doskonałym stanie technicznym, które umożliwiają nam rzetelne i sprawne świadczenie usług transportowych dostosowanych do potrzeb konkretnej branży. Zestawy są regularnie sprawdzane pod kątem technicznym, zatem mają Państwo pewność bezpiecznego i sprawnego przejazdu towaru. Posiadamy naczepy standard o wymiarach 13,62m x 2,48m x 2,76m pozwalające na przewóz 33 palet.

DAF XF105.460 + KRONE PROFILINER
Image

DAF XF105.510 + KRONE PROFILINER
Image

DAF XF105.510 + KRONE PROFILINER
Image

KONTAKT
Bydgoska 188
64-920 Piła
tel. 511 518 157
e-mail: per-trans@gmail.com
Jest super powodzenia 10/10
Fajnie się prezentuje, powodzonka! Smile
Bialy jelonek przypadl mi do gustu najwiecej Big Grin Powodzenia na rynku Wink
Bardzo ciekawie wygląda na początekSmile Zobaczymy jak się rozwinie firmaSmile
Fajnie się zapowiada firma
Powodzonka Wink
Powodzenia! zapowiada sie fajnie!
Powodzenia!
Podoba mi się . Powodzenia
Góra DAFików mogła by być w innym kolorze,w sensie fajnie gdyby była biała bo na zdjęciu wydaje się kremowa XD(chyba że mnie oczyy zawodzą) aczkolwiek fajnie się zapowiada.
Przekierowanie