eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Mody graficzne pod opengl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam, właśnie skapowałem czemu nie działają mi mody Wink bo komputer uruchamia grę pod opengl nie directx... nie wiem czemu ale tak jest.
Czy są mody na steam (innych nie potrafię zainstalować) które poprawią grafikę?
Ustawienia w grze mam na ultra. 400% to... no, skalowanie? nie pamiętam jak się to nazywa.
Na steam na pewno jest Realistic graphics Mod v4.0 od Frkn64. Zreszta możesz wybrać kategorie Grafika i Sobie poszukać. Big Grin
No, można... Smile
Ten realistic graphics mod u mnie nie działa bo on tylko na DirectX. I zdaje się że większość albo i wszystkie może tak działają... Dlatego piszę...
To odpal na dx11 Big Grin
Wejdź w Moje Dokumenty -> Euro Truck Simulator 2 -> plik config.cfg -> poszukaj linijki uset r_device "WARTOŚĆ" Jeśli w polu WARTOŚĆ będziesz mieć wpisane opengl, zamień to na dx9 bądź dx11 (Jeżeli komputer nie jest mega stary i siedzisz na wersji 1.35 lub wyższej to użyj dx11)
(08/04/2020 11:05 PM)Gatki napisał(a): [ -> ]To odpal na dx11 Big Grin

Jak tak odpalam to mam czarny ekran, muzyka w tle.
A jaka ma Pan kartę graficzną?
GTX 1050 i AMD. Ustawione tak że ets2 korzysta tylko z GTX.
Sterowniki do karty graficznej kiedy ostatnio aktualizowałeś?
Mam zainstalowane najnowsze sterowniki karty graficznej i DirectX. Próbowałem odpalić grę na innej rozdzielczości, jako administrator, w trybie Windows 7, Windows 8, na karcie graficznej AMD, różne wersje gry 1,36 jak i nową 1,37 jak i taka jak się zainstalowała chyba beta coś takiego, przeinstalowałem grę nic z tych rzeczy nie po działało.
Dzisiaj próba tego co napisał drax, czyli zmiana w pliku config.
Próba uruchomienia pod Windows xp (tylko wydaje mi się że nie miałem takiej opcji)
Próba wyłączenia wszystkich aplikacji działających w tle.
I te trzy opcje to mój ostatni ratunek.
Bo reinstal Windowsa na razie nie wchodzi w grę, po prostu nie umiem już tego zrobić Wink muszę zawieść komuś...a wiadomo jaką mamy sytuację z wirusem.
Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pomysł co może być przyczyną odpalania gry jako czarny ekran - proszę pisać na pewno będę próbował.
Stron: 1 2
Przekierowanie