eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Wywala do pulpitu po zainstalowaniu ProMods i PR
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich. Kilka dni temu wróciłem po dłuuugich latach nieobecności w tej grze(pozdrowienia dla wszystkich starych wyjadaczy z oficjalnego, już od dawna zamkniętego forum Wink i wszystko działało normalnie. Gra odpalała się bez problemów. Dziś w końcu kupiłem szybki download od chłopaków z PR i zainstalowałem obydwie mapki, zaznaczyłem je w edycji modów i tyle... Gra się włączyła lecz nie było ładunków. Utworzyłem nowy profil i wywaliło do pulpitu. Do tej pory nie udalo mi się włączyć gry mimo reinstallu...

https://pastebin.com/AQn1ryWm

Wersja gry 1.35. Wersja mapy od PR to 2.42 a od chłopaków z PR 2.4 więc wszystko dobrane pod moją wersję gry. Aktualne logi na czystej grze, dopiero zainstalowanej. Wszystkim kolegom i obrońcom pirackiej wersji gry podziękuje - niestety ale nie mogę znaleźć po latach passów do steam, pozdro Wink
Z logu wynika, że masz pirata więc dlatego masz problem.
Zakup oryginalną wersje gry.
Tak podejrzewałem. Czyli muszę szukać dalej passów do steama. W ostateczności kupno drugiej wersji... Najgorsze jest to, że tam już było kilka DLC kupionych, ehh. Dzięki Panowie, pozdrówki Wink
Możesz napisać do Steama, jeżeli masz kod np. to wysyłasz im
Przekierowanie