eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: ets sie zawiesza i nie odwiesza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
czesc, tak jak w temacie ets mi sie zawiesza jesli np chce sprzedac ciezarkowke, zatrudnic pracownika itd...
game.log udalo mi się tylko tutaj dać :/ https://www119.zippyshare.com/v/RspVXj9e/file.html
Na czystym profilu próbowałeś Pytajnik Smile
Jakie masz mody? Mi zawsze wywalało gdy chciałem odwiedzić salon Dafa, z salonami innych ciężarówek było wszystko ok... Okazało się że problem leżał po stronie modu na dźwięk silnika do Dafa 105tki
(27/07/2020 08:42 PM)Daras94 napisał(a): [ -> ]Na czystym profilu próbowałeś Pytajnik Smile
na czystym jest dobrze
(28/07/2020 12:02 AM)myszaty napisał(a): [ -> ]Jakie masz mody? Mi zawsze wywalało gdy chciałem odwiedzić salon Dafa, z salonami innych ciężarówek było wszystko ok... Okazało się że problem leżał po stronie modu na dźwięk silnika do Dafa 105tki
mam promods + poland rebuilding + rusmap + mercedes mp5
Ja bym usunął z modów tego Mercedesa i sprawdził, czy dalej wywala z gry... Jeśli po usunięciu tego modu gra będzie działać poprawnie to tu tkwił problem
(28/07/2020 02:00 PM)myszaty napisał(a): [ -> ]Ja bym usunął z modów tego Mercedesa i sprawdził, czy dalej wywala z gry... Jeśli po usunięciu tego modu gra będzie działać poprawnie to tu tkwił problem
bez tego moda jest to samo
A czy ustawienia map masz poprawnie ustawione..
(28/07/2020 06:53 PM)Karol81 napisał(a): [ -> ]A czy ustawienia map masz poprawnie ustawione..
ogólnie sprawdzałem na youtube itd i u każdego jest inaczej i nie wiem czy mam dobrze
Stron: 1 2
Przekierowanie