eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Duży Problem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, mam pewien problem, który mnie napotkał już 2 raz... . Od pewnego czasu grałem w ETS 2 na singlu. Osiągnięcia porobione wszystkie miasta Turcji Rosji odkryte. Było public beta 1.38. Przyjechałem z wakacji zaktualizowałem do 1.37 żeby prograc na Multiplayer. Zaktualizowała się i okazało się że muszę robić konto od nowa... Wszystkie miasta trasy trzeba na nowo robić...
Niestety, zapisy gry nie są kompatybilne w dół. Ze starszej wersji do nowej przejdą po aktualizacji i cofnięciu do garażu, ale w drugą stronę to nie działa
Trza było wcześniej odwiedzić forum, to byś się dowiedział że zawsze robi się w takim przypadku kopie profilu i zapisów.
[quote='RadolSzczecin' pid='360599' dateline='1597767350']
Trza było wcześniej odwiedzić forum, to byś się dowiedział że zawsze robi się w takim przypadku kopie profilu i zapisów.
[/quotee
aha to brawo... I znowu wszytko na nowo Sad
A mozesz podpowiedzieć gdzie szukać tego? Jak to Robixc przynajmniej będę wiedział na przyszlosc.
Skopiuj po prostu folder "profiles" gdzie indziej. Jak coś będzie nie tak z grą, usuń ten który się wtedy nadpisał i wrzuć zamiast niego bezpieczną kopię
(18/08/2020 05:29 PM)Krashang napisał(a): [ -> ]Skopiuj po prostu folder "profiles" gdzie indziej. Jak coś będzie nie tak z grą, usuń ten który się wtedy nadpisał i wrzuć zamiast niego bezpieczną kopię

Dobrze a gdzie szukac folderu ,, profiles?? w Dokumenty --> Ets 2 ---> profiles?
Wczoraj zaczolem od nowa gre zapisalem. a folder dalje pusty.. ;/ chyba ze zle szukam.
Tak, Dokumenty -> Euro Truck Simulator 2 -> profiles
Folder z aktualnymi zapisami to właśnie ten, inne profiles z dopiskami .bak pochodzą z innych wersji
Przekierowanie