eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Problem ze światłami
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam, mam problem z odbiciem świateł obrysowych. Problem wystepuje z lampkami hella double jak i świateł z dodatku BC-Belka accessory v1.0. Chodzi o to że na aucie w nocy świecą na żółto obojętnie jakie kupię, a poświatę dają prawidłową. Znów z lampkami hella double problem jest tego typu, że jak zrobię np bok na czerwono to świecą tak mocno, że wszystko dookoła jest czerwone :/ Trochę pokręciłem ale mam nadzieję, że ktoś zrozumie ;D Jak nie to wyjaśnię dokładniej. Smile
Log: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Ustawienia graficzne na full.
Flary nie są przystosowane na twoją wersję gry.
Czyli aktualizacja mogłaby pomóc?
(22/11/2021 09:17 PM)xSeMteX napisał(a): [ -> ]Czyli aktualizacja mogłaby pomóc?
A z jakiej wersji masz tą modyfikację? Większość oświetleń mogły przestać działać po wersji 1.40, przecież zmieniono w nim właśnie oświetlenie... Jak coś, pisałem o tym problemie, zapraszam do posta: http://etrucks.pl/thread-52912.html J
BC-Belka accessory v1.0 - dziś wrzucone na steam więc myślę, że na wersję aktualną
Hella double - 1.39 - 1.40
Ja gram na 1.41
Tak to wygląda, w nocy jest tragedia
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Drugą modyfikację musisz albo zaktualizować, albo wywalić. Bo jest ona pod 1.39, jak czułem.... Jak mówiłem, od 1.40 zmieniło się oświetlenie, więc może mocno kolidować i to ci powoduje takie błędy.
Wyżej edytowałem post i dałem zdjęcie o co chodzi. Bez tego 1.39 jest to samo :/
A co robiłeś z pierwszym modem, jak przechodziłeś na 1.39? Wyłączyłeś?
Gram cały czas na 1.41 i gdy mam włączoną w grze obojętnie jaką, a drugą mam nieaktywną wcale to i tak nic nie pomaga :/
Coś jest to dziwne. Spróbuj wyłączyć obie modyfikacje. Bo coś jest nie tak....
Stron: 1 2
Przekierowanie