eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Grę wywala do pulpitu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej
Mam problem. Gra sobie fajnie chodziła i nagle wywala do pulpitu. Zmieniałem ustawia graficzne, sprawdzałem mody czy są kompatybilne i nic nie dało. Tu macie mój game.log
Z góry dziękuję za pomoc
https://pastebin.com/1hhM3AMK
Log nie działa.
Pierwsze pytanie - Czy używasz jakiekolwiek mody?
Drugie pytanie - Czy wszystkie mody, które używasz są kompatybilne z najnowszą wersją gry?

W logu znalazłem coś takiego:

Cytat:00:05:03.679 : <ERROR> d:\buildbot\slaves\win_slave\final_build_ets2_144_windows_bin_steam_x64\build\pr​ism\src\models\model\model_template.cpp(628): ?cache_data_handler@model_template_u@prism@@UEAAXXZ: Failed to load model descriptor (.pmd) or model geometry (.pmg) for '/vehicle/ai/renault_megane/ai.pmg'.

Ten błąd powoduje, że masz moda na AI, który nie działa prawidłowo. Jego usunięcie, może naprawić problem.
Wszystkie mody są kompatybilne. Na innym forum też pokazywali mi ten sam błąd. Sprawdzałem mody i jeden z nich (Realistic Headlights) miał w opiniach błąd właśnie z Renault Megane czyli to co jest w logu, odinstalowałem go i sprawdzę później czy działa.
Używam takich modów:
Real Traffic Sensory and Ratio, Realistic Rain, Realistic Vehicle Lights Mod, Realistic Signs, Fael Enivorment. Do tego prawdziwe firmy, stacje paliw i reklamy oraz na kilka pojazdów.
Przekierowanie