eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Wywala do pulpitu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Postanowilem po kilku latach wrocic do ETS i pograc sobie, lecz na tym samym kompie co kiedys gralem bez problemu teraz wywala mnie do pulpitu po tym jak sie laduje po mapach. mam wersje 1.49 sciagnieta z Steam.

https://pastebin.com/ffFEfmhV
Sprawdź spójności plików gry - może pomoże.
Albo spróbuj na czystym profilu bez żadnych modyfikacji...jak masz jakieś modyfikacje oczywiście
Spójnosci plikow to jest weryfikacja wszystkich 103 plikow przebiegla pomyslnie, a modyfikacji wlasnie nie mam. Zanim zalozylem post to szukalem roznych wariantow ktore juz byly i niestety u mnie nic nie pomoglo ;/

Przed chwila zainstalowalem to na laptopie i normalnie sie uruchomila gra, na kompie mam modyfikacje windows 7 i czy to moze byc problem wlasnie ??
Mam punkt zaczepienia, chodzi o grafike z directx 11, musialem cofnac do wersji 1.45 i wybierac opcje wlaczenia z directx 9.
Pytanie teraz nastepne, czyli zadnych aktualizacji nie moge robic bo wtedy problem powroci? czy mozna to jakos rozwiazac? (nie mowie o nowym kompie) Tongue
Przekierowanie