eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: Promods
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ogólnie wrzuciłem wszystkie pliki promodsa do foldera z modami *Wypakowałem tego w formacie winrara* a w grze pojawia się tylko asset i jeszcze jeden mod a reszty nie widać mimo tego że wszystko jest w folderze z modami.
Na dole link do screena z foldera mods.
https://www.flickr.com/photos/200318784@...ed-public/
Model 2 i 3 są zepsute, powinieneś pobrać jeszcze raz ProModsa
(23/03/2024 02:05 PM)Kamilziaja054 napisał(a): [ -> ]Model 2 i 3 są zepsute, powinieneś pobrać jeszcze raz ProModsa

Tylko jaka pobieram to archiwum 1 to go nie moge otowrczyc pózniej w winraze wywala błąd this file is corutped czy cos takiego
Najpierw pobierasz plik def a potem 9 plików. Możesz wybrać premium i wtedy masz tylko 1 plik do rozpakowania. Jeżeli pobierasz te 9 to jak już masz wszystkie pobrane otwierasz winrarem lub 7 Zip pierwszy pobrany plik i wtedy Ci otwiera automatycznie wszystkie 9 plików do nowego folderu. Te pliki scs z folderu + plik def sce dodajesz do folderu mod.
(23/03/2024 04:54 PM)Tedy napisał(a): [ -> ]Najpierw pobierasz plik def a potem 9 plików. Możesz wybrać premium i wtedy masz tylko 1 plik do rozpakowania. Jeżeli pobierasz te 9 to jak już masz wszystkie pobrane otwierasz winrarem lub 7 Zip pierwszy pobrany plik i wtedy Ci otwiera automatycznie wszystkie 9 plików do nowego folderu. Te pliki scs z folderu + plik def sce dodajesz do folderu mod.

Już dałem rade dziena
Przekierowanie