eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST

Pełna wersja: MAMMOTH Transport | BETTER TOMORROW STARTS WITH US
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Image




Image



Główna specjalność firmy to przewóz towa... Dobra.. chwila, chwila... Nie będziemy się tu rozwodzić nad tym jacy jesteśmy specjaliści. Wozimy wszystko i wszędzie, świetnie się przy tym bawiąc.

Postanowiliśmy zrobić delikatną restrukturyzację naszej VS. Chodzi głównie o to, że wielu z Was - zwykłych graczy - nie potrafi obsługiwać programów do moddingu. Chcieliśmy zrobić innowację i
postawić na coś nowego w temacie transportu złomu i ciekawie wyglądających hakowców, ale niestety przy próbach nawiązania nowych współprac mieliśmy znikomy odzew, który kończył się klapą..

W związku z powyższym - dokańczam myśl. Główna specjalność firmy to przewóz towarów (nic nadzwyczajnego). Jakich towarów spytacie?

Odpowiedź jest prosta - WSZYSTKICH

Spytacie nas o kierunki?

Odpowiadamy - WSZYSTKIE

Chcesz dla nas pracować? Chcesz jeździć tym co Ci się podoba i ciągać za sobą to co Ci się podoba?

MAMMOTH TRANSPORT

Tak brzmi rozwiązanie Twoich wszystkich problemów.



Image



Image



Image



Siedziby naszej firmy póki co są dwie. Dlaczego dwie? Chcemy postawić na fajną rozgrywkę i zagwarantować Ci to, że zostaniesz z nami na dłużej.

W związku z powyższym MAMMOTH TRANSPORT daje Ci wolną rękę

Podstawowa Mapa - Okolice Tirany (Środkowa Albania)
ProMods - Okolice Erfurtu (Niemcy)

U nas to Ty wybierasz gdzie chcesz parkować swój zestaw!



Image



MAMMOTH TRANSPORT zatrudni osoby na stanowisko kierowcy z uprawnieniami na robienie zajebistych zdjęć!

Co oferujemy?
- Firmową bazę na Podstawowej mapie lub ProMods po przejściu okresu próbnego
- Firmową konwersację na Messenger, na której nie tylko dyskutujemy o firmie, ale często żartujemy
- Dostęp do firmowej strony na Facebook w celu wrzucania zdjęć ze swoich podróży
- Profil firmy na aplikacji TRUCKY (Apka zlicza Wasze statystyki z gry, dzięki czemu widzimy Wasz postęp)
- Firmowe materiały na skin, rejestrację i inne potrzebne Wam rzeczy
- Przemiłą atmosferę wśród pracowników i zarządców
- Możliwość swobodnego wyboru auta oraz naczepy - To Ty decydujesz z czym jeździsz!
- I wiele innych profitów związanych z współpracą z nami, co potwierdzą nasi dotychczasowi pracownicy



Image



Nawiązując do rekrutacji mamy również swoje pewne wymagania.

- Wiek 15+
- Umiejętność zrobienia sobie skinu
- Zdolność do robienia jakościowych zdjęć
- Obowiązkowo aplikacja TRUCKY
- Obowiązkowo konto na Flickr (hosting zdjęć)
- Minimalny miesięczny limit kilometrów wynoszący 10.000km
- Zaangażowanie
- Wzajemny szacunek


Wzór zgłoszenia
- Imię i nazwisko oraz wiek:
- Jakim zestawem chcesz jeździć?:
- Na jakiej mapie chcesz grać?:
- Ile kilometrów zrobisz w miesiącu?:
- Link do profilu Flickr:
- Opisz siebie w kilku zdaniach:

Zgłoszenia wysyłamy w wiadomości prywatnej na nasz Fanpage:
https://www.facebook.com/mammothvs/



Image



Wiadomość prywatna na stronie: https://www.facebook.com/mammothvs/
Powitali, Załadowałem koło domu w Gorzowie Wlkp. i pognałem na granicę Polsko-Niemiecką, Rozładunek mam jutro w Kolonii także Łapcie ode mnie Fotke z parkingu (Po ciemku coś się jakość rozjechała, nie bijcie proszę zauważyłem teraz), Kończę browarka i lecę spać bo rano trzeba się zrzucić Big Grin
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Noo zapowiada się mega ciekawie, fajne składy. Czekam na jakieś większe relację. :>
Cześć, łapcie pierwszą fotkę z okolic Valenciennes
Image
Image

Powitali, załadowałem w Rostocku 15 ton gruszek. Wyruszyłem po 13-tej z firmy, przez liczne utrudnienia na drodze trochę mi zeszło.


Image

Pogoda w Hiszpanii dopisuje.

Image

Takiej pogody mi brakowało, ciśniemy dalej na rozładunek.

Image

Na rozładunek dotarłem po godzinie 22, poszło sprawnie więc czas zrobić pauzę. Pozdro!

Image
Kozacka wyprawa...Piękne Ujęcia Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie