eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
U.T. ZAWADKA | Łuków - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: U.T. ZAWADKA | Łuków (/thread-26475.html)



RE: U.T. ZAWADKA - .:KoNrAd FH:. - 02/05/2015 05:14 PM

UWAGA VS wstrzymuję na czas zmian.


RE: U.T. ZAWADKA - Zwiadek - 02/05/2015 05:43 PM

W tym momencie pokazałeś jaką słabą pozycję macie Wink


RE: U.T. ZAWADKA - .:KoNrAd FH:. - 02/05/2015 06:20 PM

Nie,nie mamy słabej pozycji,chcemy wprowadzić zmiany i dokończyć co zaczęliśmy.


RE: U.T. ZAWADKA - kolakao - 02/05/2015 06:25 PM

Nie rozumiem czego wy się czepiacie. Ma zgodę czy nie ma, co to zmienia. Ważne żeby miał przyjemność z tego co robi, czemu się poświęca.
Podrabia Stok-Pol ? Nie znam firmy, nigdy na drodze nie widziałem a jeżdżę bardzo dużo. Wzorował się na tej firmie no i dobrze, wykorzystał coś co się sprawdza. Zwiadek - " póki co nie szpecą dobrego imienia Stok-Polu " - A jak zaczną to co ? Strzelisz z ucha szefowi, prezesowi komukolwiek z tej firmy że ktoś bawi się w internecie w ciężarówki itd. Na stronie MC i tutaj spotykam się z frajerstwem, którego dałeś przykład i dajesz nadal.


RE: U.T. ZAWADKA - trucker2121 - 02/05/2015 06:36 PM

Ja również nie rozumiem o co tyle hałasu. Wątpię w to, żeby którejkolwiek normalnej firmie przeszkadzało to, że jakieś dzieciaki wykorzystały ich logo w grze dla zabawy.


RE: U.T. ZAWADKA - Zwiadek - 02/05/2015 06:50 PM

Śmiało, pokazuj moje akty ''frajerstwa'' jak Ty to nazwałeś Wink Łatwo jest rzucić słowa na wiatr Smile Jeżeli chodzi Ci o tępienie takich beznadziejnych firm jak ta to owszem będę to robił nadal bo sprawia mi to przyjemność Cool Czekam tylko na najazdy na moją VSkę :E


RE: U.T. ZAWADKA - kolakao - 02/05/2015 09:23 PM

Dlaczego beznadziejnych firm ? Bawi się w to tak jak chcę i nie przejmie się bo Panu frajerowi tak się podoba.
Nie róbmy już śmietnika.


RE: U.T. ZAWADKA - Zwiadek - 02/05/2015 09:52 PM

Istnieje coś takiego jak krytyka, ale niektórym te pojęcie jest obce Wink

Poprosiłem o jakieś dowody na Twoje obraźliwe zwroty wobec mnie, a Ty tylko dalej ciągniesz swoją bajkę, że kiedyś, coś, gdzieś na MC było..

Nawet nie będę dyskutował z Tobą bo przez internet nic nie wskuram, a szkoda mi cennego czasu na osobę, która potrafi tylko sypać puste oskarżenia bądź wyzywać ludzi używając zwrotów, których pojęcia nawet nie zna Smile

Jak widać musisz szanować frajerów skoro napisałeś z dużej liter słowo Pan, domyślam się, że to Twoje naturalne środowisko i tak z kolegami się do siebie zwracasz Wink Smutne, ale nie współczuję.


RE: U.T. ZAWADKA - VresT - 02/05/2015 10:09 PM

Dobra bez spin mi w temacie bo nagrody ufundowane od pana warna będę musiał rozdać.


RE: U.T. ZAWADKA - Darson - 02/05/2015 10:23 PM

Poleciały Warny za obrażanie użytkowników forum,dodatkowo powinny polecieć za posty nic nie wnoszące do tematu ale odpuszczę.Co do użycia loga lub znaku firmowego radzę poczytać i nie ma czegoś takiego jak że nie zarabiam kasy to mogę używać,osoba która używa takiego loga znaku bez zgody musi się liczyć z tym że mogą spotkać ją nie przyjemności ale to ze strony firmy a nie użytkowników forum.Tak że upominam dalsze pisanie nie na temat lub obrażanie będzie karane warnem a nawet banem.