eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
U.T. ZAWADKA | Łuków - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: U.T. ZAWADKA | Łuków (/thread-26475.html)



RE: U.T. ZAWADKA - skaecik - 27/09/2015 08:07 PM

Szczerze, jeśli miałbym wybierać między Highline z podwoziem "plastikowym" z modu, a SCS'owską Topline, wybieram SCS. Dlatego że ten "plastik" (celowo w cudzysłowiu) jest masakrycznie sztuczny. Tego moda chyba raczej omijajcie z daleka (nie wiem co on dokładnie daje i nie sprawdzę tego ze względu na sprzęt, niestety). Topline dużo lepsza, i w tym kierunku idźcie, choć biała grafika na nieco ciemniejszej czerwieni byłaby dużo bardziej efektowna Wink


RE: U.T. ZAWADKA - .:KoNrAd FH:. - 27/09/2015 08:09 PM

Dziękuje skaecik za opinię, każda szczera opinia jest na wagę złota, rozważymy oczywiście twoje słowa. Wink


RE: U.T. ZAWADKA - skaecik - 27/09/2015 08:20 PM

Zawsze, każdy, prezentując cokolwiek czeka na nie i oczekuje szczerych opinii, choć czasem mogą być strasznie przygnębiające, taka prawda. Cieszę się że starasz się raczej opierać na opiniach szczerych niż takich "aby było". A propos, pamiętaj, że nie zawsze opinie bardzo krytyczne są dobre, tak samo jak te tylko wychwalające. Wiesz już raczej że to ogólnie bardzo skomplikowany mechanizm, i SAM musisz wyłuskać te opinie które brać pod uwagę, i te które zlać.


P.S.
Proszę nie traktuj mnie jak wyroczni, bo tak się czuję. Każdy ma inne poczucie estetyki i odczucia odnośnie tego co prezentujesz, a wydaje mi się że starasz się opierać na mojej opinii. To błąd z Twojej strony. Ze wszystkich opinii szukaj złotego środka jeśli chcesz przypodobać się stylem ludziom będącym na forum (za co masz u mnie minusa osobiście), albo rób jak robiłeś - pod siebie. Twoja firma, Twoje skiny, Twoje przeróbki. To że się nie będzie podobać większości gawiedzi to nic nie znaczy. Zatracasz siebie w imię podobania się gawiedzi - i to mi się nie podoba.


RE: U.T. ZAWADKA - .:KoNrAd FH:. - 27/09/2015 08:24 PM

Wiem, ale nie wielu jest ludzi którzy coś sensownego napiszą, większość to hejterzy, ty jesteś jedną z normalnych osób.


RE: U.T. ZAWADKA - skaecik - 27/09/2015 08:30 PM

Więc wróć do robienia pod siebie, a nie pod publikę. Tamto było całkiem inne, Twoje. I moim akurat zdaniem powinieneś do tego wrócić.


RE: U.T. ZAWADKA - .:KoNrAd FH:. - 29/09/2015 07:39 AM

Jako iż wymieniamy tabor, prezentuję wam kolejną naczepę, tym razem jest to cysterna VAN HOOL, w chwili obecnej mamy 2 cysterny. Jednocześnie odchodzi jedna z firanek krone.
Image


RE: U.T. ZAWADKA - Michal_Z_gno - 29/09/2015 01:41 PM

Cysterna trzeba powiedzieć, że ładna Tongue


RE: U.T. ZAWADKA - Rosok - 29/09/2015 02:26 PM

Wszystko pięknie ładnie. Tylko jakbyś wstawiał fotki w .JPG Wykrzyknik a nie .PNG - bo mi z 20-sek lub więcej ładowała się fotka..


RE: U.T. ZAWADKA - .:KoNrAd FH:. - 29/09/2015 02:38 PM

Dobrze Rosok, długo mnie na tym forum nie było i zapomniałem o tym, następnym razem będą w .JPG.


RE: U.T. ZAWADKA - .:KoNrAd FH:. - 29/09/2015 03:28 PM

Siema, ostatnio pisałem że kolega poprowadzi transport materiałów sypkich, w tym celu, pojechaliśmy do producenta BODEX odebrać naszą nową naczepę. Nasza "patelnia" posiada ruchomą podłogę, hamulce bębnowe, systemy wspomagające hamowanie ABS,EBS. Ładowność naszej bodex to 28,5t. a masa własna to niecałe 6t.
Naczepę odebraliśmy od razu z naklejonym naszym logiem. Gdy już podczepiliśmy pod scanie naszą naczepę, pogoda nam nie sprzyjała więc była to okazja żeby ją przetestować na żwirowni.
Image

Po powrocie umyliśmy ją i prawdopodobnie doczepimy do nich jakieś 18-12 letnie samochody.
Image

Na koniec dodam że planujemy zakupić drugą naczepę firmy intercars, będzie najprawdopodobniej w leasingu. Dzięki wielkim zasobom finansowym stać nas na dynamiczny rozwój tego segmentu. Na koniec chciałbym usłyszeć od was Drodzy użytkownicy na co należy uważać i czego się trzymać prowadząc ten typ transportu, ponieważ jak wiecie jesteśmy w tej dziedzinie nowi.

Pozdrawiam i liczę na rady.