eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
U.T. ZAWADKA | Łuków - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: U.T. ZAWADKA | Łuków (/thread-26475.html)



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Tedy - 18/06/2016 10:23 AM

Ocenić należy na plus choć głównie musieliby się wypowiedzieć zatrudnieni w firmieSmile


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoxTrucker:. - 18/06/2016 11:29 AM

Powiem tak o tych zmianach: Rozliczenia, ranking i pogląd zlecenia są w jednej rubryce, dużo rzeczy nie ma. Tachografu nie sprawdzałem. Może kiedyś sprawdzę. Plusik za uporządkowanie rubryk w ZRS-ie, tylko dałoby się jakoś bardziej to rozwinąć? Bo 1/3 do 2/5 ukończenia systemu to trochę biednie.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 18/06/2016 11:30 AM

Powoli będzie się rozwijał.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoxTrucker:. - 18/06/2016 12:42 PM





Druga trasa na rozpisce zaliczona. Southampton - Warszawa

W tartaku okazało się, że wyprodukowano za dużo trocin. A trociny są potrzebne do tworzenia mebli (sklejka itp.). W takim razie pojechałem do tartaku, załadowano trociny do Schmitki, i ja musiałem jechać i dostarczyć to w idealnym stanie.
Nie ma to tamto, paliwa było za mało, by przejechać trasę na jednym baku, więc zjechałem na tankstellę przy granicy polsko - niemieckiej. Zaliczyłem także kilka bramek oraz kilka 45-tek. Jak tacho bije po 4,5 godziny, to nic nie zrobię. W Stolicy zostałem rozładowany, a trociny pozwoliły na stworzenie nowych mebli dla domów i małych dzieci.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:Seba11:. - 18/06/2016 12:44 PM

Jeśli chodzi o kardy, to jest ładnie, ale jakość fotek jakąś taka dziwna Big Grin


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoxTrucker:. - 18/06/2016 12:50 PM

Już wszystko poprawione.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Wawrzyn5252 - 18/06/2016 01:43 PM

Trociny do chłodniPytajnik 2smiech
Fotki ładne ale nie nawalaj tyle filtrów Wink


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Negan44 - 18/06/2016 03:09 PM

Piękne fotki, ale włącz Sobie antialiasing i będzie dobrze Wink 10/10


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoxTrucker:. - 18/06/2016 03:17 PM

Ja mam za słabego lapka, by se włączyć MLAA.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 18/06/2016 09:56 PM

Wracając do naszego ZRS-a na pewno nie znajdziecie w nim tzw. "LTS-a" ponieważ brakuje nam umiejętności do jego wykonania, a 2 powód to taki że nie chcemy kopiować czegoś co już ktoś zrobił, mamy bardziej ambitny pomysł, którego niestety nie zrealizujemy z powodu wyżej wymienionego. Ale za to znajdziecie w nim szereg udogodnień takich jak Spedycja, Pojazd (informacje, serwis itp.) oraz Księgowość nad którą jeszcze pracujemy. Co jeszcze? na razie nie chcę nic obiecywać, bo nie wiem czy damy radę wszystko co zaplanowaliśmy zrealizować, jednak ja się takimi rzeczami na co dzień nie zajmuję, ale na pewno postaram się coś jeszcze ciekawego stworzyć.