eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
U.T. ZAWADKA | Łuków - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: U.T. ZAWADKA | Łuków (/thread-26475.html)



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - limowski - 30/06/2016 09:39 AM

Dobre zdjęcia Panowie. Paweł - dwójka ma iść do TOP ZDJĘCIE Big Grin


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Negan44 - 30/06/2016 12:09 PM

Fotki 10/10


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Paweł - 30/06/2016 01:03 PM

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Wawrzyn5252 - 30/06/2016 01:33 PM

Ładnie ładnie ale na 4 fotce to swiatla wylaczone sa Tongue


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Paweł - 30/06/2016 01:41 PM

Dzienne się świecą, na warsztacie Konrad mi robił :E


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Kurdianeł - 30/06/2016 01:49 PM

Super fotki! Nie będę się rozpisywał tylko od razu dam 10/10


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Negan44 - 30/06/2016 01:57 PM

Jak zawsze 10/10


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 01/07/2016 08:23 AM

Witam, właśnie została dokończona nasza druga baza w Łukowie. Model, jako pierwozór wykonał krysio992, natomiast, dzięki naszemu .:KoxTrucker-owi:. została ona przerobiona pod promodsa, oraz postawiona na nowo. Baza jest połączona w 1 modyfikacji, razem z tą w okolicy Siedlec, a nasz .:KoxTrucker zrobił nową drogę pomiędzy miejscowościami Łuków-Siedlce, oraz starannie rozmieścił ją na mapie tak, aby znajdowała się w możliwe realnym położeniu. Koniec opisów czas na prezentację.

Image
Rondo w Siedlcach na DK2. Jedziemy od strony Stoku-Lackiego od bazy w Siedlcach a na 3 zjeździe jest widoczna DK63 która prowadzi do Łukowa.

Image
Początek Wiśniewa.

Image
Fotoradar, czołg i kościół w Wiśniewie.

Image
Nie udało mi się ująć jeszcze sklepu przy wylocie z Wiśniewa, no ale już trudno.

Image
Łuków się zaczyna.

Image
Tutaj już jak zjechałem z obwodnicy i skręciłem na Łapiguz, już widać bazę w oddali po lewej.

Image
Tradycyjnie, Kox, dobrze to zrobiłeś, wjazd jak w realu, po prawej rów, po lewej wąski wjazd. Big Grin

Image
Gdy już się wtargnąłem na bazę pojechałem na moje miejsce parkingowe.

Image
Zaparkowałem już i teraz tak, po lewej widzicie małą zagrodę dla psa i nasz skład, po prawej kontener który nam złośliwie postawili zasłaniając wyjazd z kanału, ale mamy sprzęt więc go sobie już przestawimy.

Image
Jeszcze jedno zdjęcie. Big Grin

Image
Od frontu.

Image
Tak wygląda cała posiadłość.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - kamillo1 - 01/07/2016 08:35 AM

piękne zdjęcia. 10/10


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Wawrzyn5252 - 01/07/2016 08:57 AM

Nie no super baza 10/10