eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
U.T. ZAWADKA | Łuków - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: U.T. ZAWADKA | Łuków (/thread-26475.html)



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoxTrucker:. - 18/08/2016 09:32 AM

(17/08/2016 08:32 PM)Bolesiak napisał(a):  HeartHeartHeartHotRadocha
Image

Gdyby nie ja, to byś nie zatrzymał się na bazie. :E

A tak na serio, to obserwuję ten wątek, i prace idą w dobrym kierunku.

Powodzenia w trzecim roku firmy. Smile


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Darecki19 - 19/08/2016 07:41 PM

No widze zestawy coraz piękniejsze Smile 10/10


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 25/08/2016 07:26 AM

Witam, przygotowałem ostateczną wersję kołpaków, z tym, nowy wzór kołpaków na nowsze auta.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Hardcor123 - 25/08/2016 07:32 AM

Niezłe są, wypolerował je jak by na zlot jechał :E


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - limowski - 25/08/2016 10:10 AM

Czyste fele w chromie o wiele lepiej by się prezentowały Big Grin


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 25/08/2016 10:11 AM

Kwestia gustu.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Szymon500 - 25/08/2016 10:54 AM

Mi się tam podoba, mam nadzieje, że jak wrócę z urlopu to zaopatrzysz mnie w bajery :E


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 28/08/2016 05:45 PM

Witam, informuję co się stało, bo widziałem już podejrzenia różne na czacie forum.

Policja Holenderska zarekwirowała serwer cba.pl ponieważ coś znaleźli na nim nielegalnego, na serwerze znajdowało się nasze forum, system oraz strona. Wszystko zostanie przywrócone kiedy tylko policja odda serwer. Więcej info na ten temat pod tym linkiem: https://www.cba.pl/forum/viewtopic.php?t=28147

Na tą chwilę vs jest zawieszona.

Pozdrawiam.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - ŁKowalski - 30/08/2016 11:07 PM

Czyli przymusowy urlop Big Grin


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 31/08/2016 04:21 PM

Witam, jako iż nasza flota póki co stoi w miejscu z powodu niedziałającego systemy, postanowiliśmy wziąć 6 aut testowych marki DAF MAN, MERCEDES. Dzięki temu będziemy wykonywać transport nie ruszając przy tym naszej floty, a przy okazji dostaniemy możliwość przetestowania tych ciężarówek. Daf posiada silnik 410 konny z zautomatyzowaną skrzynią biegów (12) przełożeń + retarder, Mercedes Posiada silnik o mocy 421 koni mechanicznych, posiada automatyczną skrzynię biegów i również spełnia wymogi emisji spalin euro 6. Ostatnie z tych aut jest to MAN z silnikiem o mocy 400 koni i automatyczną skrzynią biegów + retarder, podobnie jak reszta spełnia wymogi emisji spalin EURO 6. Poniżej zaprezentuje wam zdjęcia tych aut.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr