eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
U.T. ZAWADKA | Łuków - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: U.T. ZAWADKA | Łuków (/thread-26475.html)



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Urbannn - 05/11/2018 08:57 PM

Foto wyśrodkuj i gitara Big Grin


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Aras. - 05/11/2018 09:37 PM

Koozak Kondziu, fajny FH-acz poliftowy, drobne poprawki i będzie gites Big Grin


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Michal_Z_gno - 06/11/2018 12:15 AM

Ci powiem, że narobiłeś smaka na volvo i chyba będzie trzeba przy okazji się jakimś przejechać Tongue


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 06/11/2018 09:38 PM

Krótko z trasy na Wyspy, załadowałem się w Parczewie jabłkami, Po drodze na bazie się jeszcze zatankowałem, i ogień w Kierunku UK. Do samej Kołbieli było czyściutko, ale tam jak zwykle na rondzie 2km korka, no cóż, swoje trzeba odstać, pauzę zdążyłem wykręcić i ogień dalej. Big Grin Warszawa poszła spokojnie, dalej A2 to się szło jak przeciąg, pauze 9-tke tym razem zrobiłem w Słubicach, no i na 2 pociągnięcie do UK do Milton Keynes. Niemcy poszły elegancko, bez żadnego STAU na szczęście, no i do samego Calais tylko opony się paliły. :E Oczywiście momentami na otwartym tacho :E, ale za to zyskałem pół dnia więcej na zwiedzanie Milton i okolic. Big Grin Aktualnie czekam na rozładunek przed firmą w Milton i na powrót ładujemy części samochodowe. Fot mam mało, bo robota aż się paliła, nie było kiedy zrobić. Sad


Image

Image

Image

Image



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Redek - 06/11/2018 09:39 PM

Wyśrodkuj zdjęcia reszta fajna. Smile


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - rafaelcz82 - 07/11/2018 03:29 AM

Konrad, no nieźle jest. Ale nie blokuj lewego pasa, jak prawy na autostradzie wolny. Ja rozumiem, mafia LLU, ale bez przesadyzmu i nonszalancji Szczerbol


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - WeiserPL - 07/11/2018 06:53 PM

Krótka, ale ładna relacja Konradzie Big Grin Szanuję jak wszystkich, którzy to robią, za realistyczne miejsca załadunków Wink


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Paweł - 07/11/2018 10:07 PM

Kolego zegary ci w tym Volvie coś nie działają :E


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Michal_Z_gno - 08/11/2018 12:41 AM

Paweł Lenny'S nie tylko zegary bo jest też brak tarczki w tachografie (wysunięta szufladka podczas jazdy) i to trzeba zaraz zgłosić do inspekcji transportu :E


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Dolar - 10/11/2018 12:19 PM

Jak jedzie na magnesie to po co mu tarczka w tachografie :E