eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
U.T. ZAWADKA | Łuków - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: U.T. ZAWADKA | Łuków (/thread-26475.html)



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Aras. - 17/01/2019 05:04 PM

Relacja konkret, poćwicz kadry i co kilka zdjęć dawaj duże opisy a wtedy będą przejrzyste Big Grin


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 26/02/2019 08:42 PM

Witam, Informuję że z dniem dzisiejszym vs zostaje zamknięta. Dziękuje wszystkim którzy dołożyli od siebie "cegiełkę" w rozwoju i budowie tej firmy, oraz kierowcom. Chciałbym wyróżnić tutaj naszych wzorowych dotychczas kierowców. Byli nimi Krystian M. , Mikołaj P. , Daniel D. , Dawid C. , Dawid Z. , Kamil P. , Piotr M. , Dawid M. , Rafał Cz. , Bartek B. , Maciek R. Jesteście Wielcy.

Image



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Niktoś - 27/02/2019 08:31 AM

O kurde... Tego się nie spodziewałem...


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - brizzcoo - 27/02/2019 08:57 AM

szkoda taka firma z tradycjami, ale mam nadzieje Konrad, że Ty dalej będziesz wrzucał relacyjki bo masz świetne i te zestawy piękne, chyba jedne z najbardziej realistycznych w świecie VS, powodzenia !


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 27/02/2019 09:57 AM

Ja już raczej nie, nie mam czasu na etsa, ani już nawet chęci. Może kiedyś, ale na razie nie planuje.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - rafaelcz82 - 27/02/2019 10:19 AM

Konrad, raz jeszcze dziękuje za ten długi już okres współpracy. Jakby nie było, prawie, albo nawet ponad już rok dla Ciebie zasuwałem tymi zawadkowymi zestawami. Pamietam, jak dziś, to Volvo fh z 1998 roku, którym mi kazałeś na starcie opędzać kraje wokół polskiego komina. I tak drogą awansu, siadłem na flagową Scanię, z którą pokonałem już prawie 100k km.
Życie nie lubi monotonii i jak widać, pisze zaskakujące scenariusze.
Tak że ten, dzięki szefie i dzięki ekipo UT Zawadka. Ale kto wie, może jeszcze kiedyś w przyszłości przyjdzie nam się spotkać, może nawet niekoniecznie na wirtualnych szlakach.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Karpiu94 - 27/02/2019 03:52 PM

Szkoda panowie, zawsze miło było odwiedzić Wasz wątek na tym forum. No ale jak to mówią coś się kończy, coś się zaczyna, powodzenia Smile


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Aras. - 27/02/2019 04:29 PM

O kurza twarz, legendarny łukowski przewoźnik odchodzi. Szkoda że tak się stało ale ja zawsze szanowałem za to co odwalileś kawał dobrej roboty.
Powodzenia Wink


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Szymon500 - 27/02/2019 08:58 PM

Szkoda mi bardzo zamkniecia tej VS, przeżyłem tu swoje początki, wiele Ci zawdzięczam Konrad, dzięki Tobie i twojej wspaniałej firmie odnalazłem się w tym wielkim świecie ETS'a, pokonałem w tej firmie kilka ładnych dziesiątek tysięcy kilometrów, na grupie nigdy nudno nie było, szefo najgorszy nie był. Moje białe Volvo było z pewnością najlepszym zestawem jakim fruwałem po wirtualnej europie. Dziękuję z całego serca za to wszystko co się razem przeżyło w tej firmie, było naprawdę cudownie, aż mi się łezka zakręciła w oku po tym jak zobaczyłem post na FP. Jeszcze raz dzięki, prędko z pamięci nie wyjdzie mi ta firemka. Życzę powodzenia w twoim dalszym życiu prywatnym, życzę Ci jak najlepiej. Pozdrawiam bardzo serdecznie Konrad! Sad


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 26/05/2019 03:14 PM

Mała zapowiedź. Big Grin

Image