eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
U.T. ZAWADKA | Łuków - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: U.T. ZAWADKA | Łuków (/thread-26475.html)



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - BorUwa - 15/07/2019 08:58 AM

Dzieki dzieki Wink


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Ajgol3 - 15/07/2019 10:25 AM

Ładne fotografie Bałteg Big Grin


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 15/07/2019 06:37 PM

Siemka, mam dla was trochę fot z trasy Siedlce (PL) - Iverness (UK) - Wrocław (PL) - Siedlce (PL)

Na bazie byłem około godziny 7.00, poszedłem od razu do spedycji po dokumenty, na szybko ogarnięcie trasy i standardowo, tankowanie, 1250L i 20 na dnie było i Wyjazd. Początek zapowiadał się dobrze, Na pijanej górce, przed Zakrętem, (Siedlce-Warszawa) ITD, no i myślę sobie no ładny początek, ale niech będzie, 17t. Kiełbasy na plecach, dokumenty wporządku, 30 min i jadę dalej. Na S7 wypadek, trochę się przykorkowało, ze 20 min straciłem i dalej but. A2 to wiadomo, bez żadnego problemu, Pauza 9 w Słubicach, no i E30, ring Berlina i dalej E30 w stronę Hannoveru lux, ale potem na radiu słyszę chłopaki objeżdżać bo jest STAU w okolicach Beckum, no to ja długo nie myśląc, 1 zjazd i na landówke. Okazało się że sobie nie polepszyłem bo nie tylko ja na ten pomysł wpadłem, no i ja stoje w korku na landzie, a tu Banę posprzątali i wszystko poszło. W ten sposób straciłem 40 min próbując wjechać na banę, ale wiadomo, okazja to 45-tkę zrobiłem i dalej. Potem już do samego końca było ok, Calais poszło sprawnie, akurat dojechałem gdy łajba do brzegu dobijała. Potem 50 minut i w Dover. No i lecimy dalej Londyn, Milton i tak do samego Inverness. Volvo całą trasę spalanie, w okolicach 29-34l, no tylko na "Dalekiej anglii" gdy się górki zaczęły to zrobił się mały problem, mocy brakowało i każdy podjazd 60 km/h, albo i nawet mniej, no i spalanie pod 38 podeszło. Ale dalej Lux. Koniec końcu udało 3 dnia dojechałem na miejsce i to przed samym końcem czasu pracy, na rano rozładunek i do Glasgow zagruzić i do domu. 4h około i jestem pod rampą, w 40min załadowali, 24 palety, 18t i do domu. Big Grin
Powrót już na szczęście bez problemu, jeszcze tylko pozostało zrzucić we Wrocku, zatankować w okolicy, bo już pustki w kotłach i na bazę. Ten powrót już pominę żeby za długo nie było... Zajechałem na bazę, zrzuciłem paliwo, zabrałem graty z auta i urlop. Big Grin

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - michalz - 15/07/2019 07:03 PM

Nastepnym razem rozdziel ujęcia Smile lepiej się to ogląda Tongue no i widoki z wnetrza kabiny są seriami, lepiej byłoby je dać co kilka ujęć Smile a tak opis, zdjęcia 10/10


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 15/07/2019 07:07 PM

No tak robiłem tym razem te fotki, bo chciałem na szybko trasę zrobić i nie wchodziłem zbytnio do studia fotografii, tylko jest właśnie sporo z wnętrza.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Ajgol3 - 15/07/2019 07:49 PM

Fajne zdjęcia Kondziu Tongue


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - BorUwa - 15/07/2019 09:34 PM

fajna relacyjka ! ledwo co wyjechal i juz urlopuje sie cwaniaczek Big Grin


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 15/07/2019 09:34 PM

Bartek, no ktoś musi. :E


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Michal_Z_gno - 15/07/2019 11:50 PM

Fotki fajne tylko powiedz tam na tej bazie aby okna umyli bo nic przez nie świata nie widać :E


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - BorUwa - 16/07/2019 12:17 AM

a to kara dla niegrzecznych Biggrin2