eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
U.T. ZAWADKA | Łuków - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: U.T. ZAWADKA | Łuków (/thread-26475.html)



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - kubamanofficial - 14/09/2019 02:28 PM

(14/09/2019 02:26 PM)Przedsiębiorca. napisał(a):  Bez szału. Jedno ujęcie cały czas. W środku trochę lipa, jedziesz, omijasz, a łapacz stoi w miejscu jak przyklejony. Dodatkowo te twoje opisy bez polskich znaków. Kuje to w oczy.

Nie mieszkam w Polsce i nie mam polskiej klawiatury ew moge z telefonu zaczac dodawac relacje


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - michalz - 14/09/2019 02:50 PM

(14/09/2019 02:28 PM)kubamanofficial napisał(a):  
(14/09/2019 02:26 PM)Przedsiębiorca. napisał(a):  Bez szału. Jedno ujęcie cały czas. W środku trochę lipa, jedziesz, omijasz, a łapacz stoi w miejscu jak przyklejony. Dodatkowo te twoje opisy bez polskich znaków. Kuje to w oczy.

Nie mieszkam w Polsce i nie mam polskiej klawiatury ew moge z telefonu zaczac dodawac relacje

Doinstaluj PL język do windozy Smile Mieszkam w Czeskiej Republice od 14 lat Wink Posiadam Windowsa 10 kwestia paru minut Wink

Ps. Co do filmu bardzo mi się podobał Smile


Pozdrawiam
Michał


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Galaxy - 14/09/2019 02:57 PM

Śmieszy mnie to czepianie się na siłę polskich znaków byleby się przyczepić, ale no trudno w końcu mieszkamy w Polsce, a to normalne. No dobrze, ale do rzeczy :F

Faktycznie, jedno ujęcie długi czas, a poza tym to filmik fajniutki Big Grin


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - kubamanofficial - 14/09/2019 03:59 PM

(14/09/2019 02:57 PM)Galaxy napisał(a):  Śmieszy mnie to czepianie się na siłę polskich znaków byleby się przyczepić, ale no trudno w końcu mieszkamy w Polsce, a to normalne. No dobrze, ale do rzeczy :F

Faktycznie, jedno ujęcie długi czas, a poza tym to filmik fajniutki Big Grin

Mnie to nie rusza ale zacznę dodawać z telefonu by zaspokoić potrzeby innego użytkownika Smile


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Przedsiębiorca. - 14/09/2019 04:54 PM

(14/09/2019 04:04 PM)Rzepka napisał(a):  
(14/09/2019 02:57 PM)Galaxy napisał(a):  Śmieszy mnie to czepianie się na siłę polskich znaków byleby się przyczepić, ale no trudno w końcu mieszkamy w Polsce, a to normalne. No dobrze, ale do rzeczy :F

Faktycznie, jedno ujęcie długi czas, a poza tym to filmik fajniutki Big Grin

Tym czy używasz polskich znaków, czy nie reprezentujesz siebie. Ktoś wbije i pomyśli sobie, o ten to ma wywalone, bo nawet nie używa polskich znaków. Tongue

Napisał żeby zabłysnąć. To nie jest czepianie jak to nazywasz typie, tylko normalna uwaga. Jest polakiem, niech pisze poprawnie. Albo wcale, więc nie zaczynaj, nie wiem czym chcesz się pokazać. Smile


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - kubamanofficial - 14/09/2019 04:57 PM

(14/09/2019 04:54 PM)Przedsiębiorca. napisał(a):  
(14/09/2019 04:04 PM)Rzepka napisał(a):  
(14/09/2019 02:57 PM)Galaxy napisał(a):  Śmieszy mnie to czepianie się na siłę polskich znaków byleby się przyczepić, ale no trudno w końcu mieszkamy w Polsce, a to normalne. No dobrze, ale do rzeczy :F

Faktycznie, jedno ujęcie długi czas, a poza tym to filmik fajniutki Big Grin

Tym czy używasz polskich znaków, czy nie reprezentujesz siebie. Ktoś wbije i pomyśli sobie, o ten to ma wywalone, bo nawet nie używa polskich znaków. Tongue

Napisał żeby zabłysnąć. To nie jest czepianie jak to nazywasz typie, tylko normalna uwaga. Jest polakiem, niech pisze poprawnie. Albo wcale, więc nie zaczynaj, nie wiem czym chcesz się pokazać. Smile

Skad masz pewnosc ze jestem polakiem w 100%


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Galaxy - 14/09/2019 05:09 PM

Zapewne dlatego że piszesz na polskim forum Big Grin Ale ja już nie dyskutuje bo napisałem co myślę, a że temu cytując "typowi" jak to do mnie powiedział wiele nie pasuje no to trudno. Nie dogodzisz wszystkim. Rób co robisz, jak już tak go bolą oczy od polskich znaków to je pisz, a na resztę wywalone bo nie ma sensu dyskutować, dziękuje.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - kubamanofficial - 14/09/2019 05:11 PM

To ze pisze na Polskim forum to nie znaczy ze musze byc Polakiem moge tak samo sie uznac Hiszpanem bo tez znam ten jezyk perfekcyjnie


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Michal_Z_gno - 14/09/2019 05:48 PM

Serio prawie cała strona dyskusji o tym czy ktoś używa Polskich znaków czy nie :E

Wiadomo to jest Polskie forum i językiem urzędowym jest Polski więc powinno się go używać wraz ze wszystkimi znakami.
Oczywiście jest to taka zasada niepisana bo są wyjątki np. jest kilka osób nie znających Polskiego, piszą oni po Angielsku i nie ma z tym problemu. Tak więc jeśli nie są to błędy jakieś ortograficzne typu "ktUry" to nie jest żadna zbrodnia a na bank nic co powinno zająć aż tak długą dyskusję Tongue
Czyli tak jak wspomniał powyżej Rzepka (cyt. "Tym czy używasz polskich znaków, czy nie reprezentujesz siebie. Ktoś wbije i pomyśli sobie, o ten to ma wywalone, bo nawet nie używa polskich znaków.") - jest to wyłącznie jego sprawa w jakiej formie tworzy wpisy na forum.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - kubamanofficial - 15/09/2019 09:44 PM

Cześć wszystkim zostawiam wam aktualne zdjęcie volva juz z naczepą Smile
P.S Na końcu tygodnia wleci relacja z całego tygodnia

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.