eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
U.T. ZAWADKA | Łuków - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: U.T. ZAWADKA | Łuków (/thread-26475.html)



RE: U.T. ZAWADKA - EdekLs - 02/05/2015 01:41 PM

Dobra pójdź po to pozwolenie a dzisiaj wieczorkiem zadzwonie i spytam się szefowej czy takie coś miało miejsce jak nie to piszę aby zobaczyła to "coś" szef na 100% wyraziłby zgodę jakbyś nie oszpecał tego wszystkiego ale w takim wypadku nie dostaniesz jej Smile


RE: U.T. ZAWADKA - Kierman007 - 02/05/2015 01:50 PM

Pozwolenia nie trzeba mieć !
Pozwolenie jest potrzebne tylko wtedy gdy wykorzystujecie ich logo w celach zarobkowych Wykrzyknik
Więc jeśli nie zgarniasz pieniędzy za pośrednictwem loga prawdziwej firmy np. Raben itp. to możesz mieć kłopoty ..


RE: U.T. ZAWADKA - scania090 - 02/05/2015 02:11 PM

Konrad sama Twoja sygnatura jest wykorzystywaniem czyjegoś loga w celu reklamy co jest zabronione.


RE: U.T. ZAWADKA - Kierman007 - 02/05/2015 02:22 PM

(02/05/2015 02:11 PM)scania090 napisał(a):  Konrad sama Twoja sygnatura jest wykorzystywaniem czyjegoś loga w celu reklamy co jest zabronione.

Yy to jego firma, takiej nie ma realnie :E

P.S. Ile ty masz lat co ? Zachowujesz się jak 11 latek z bólem d*py


RE: U.T. ZAWADKA - scania090 - 02/05/2015 02:34 PM

DawidVolvo Ty jesteś głupi czy takiego udajesz.Porównaj sobie logo Stok-Polu z jego sygnaturą.


RE: U.T. ZAWADKA - Kierman007 - 02/05/2015 02:41 PM

(02/05/2015 02:34 PM)scania090 napisał(a):  DawidVolvo Ty jesteś głupi czy takiego udajesz.Porównaj sobie logo Stok-Polu z jego sygnaturą.

Głupi to ty jesteś. I co z tego że wykorzystuje np. 70% loga Stok-Pol. Tak jak napisałem 2 posty wyżej np. Ja zakładam VS, biorę całe logo przypuśćmy Rabena. Przekręcam jedną literę na Ruben i to już jest inna nazwa firmy. A nawet jak bym zakładał VS i nazwał ją Raben to zarząd Rabena np. w Polsce nic nie mógłby mi zrobić bo nie zgarniam forsy za pośrednictwem ich loga ..

Tyle w temacie, nie pozdrawiam


RE: U.T. ZAWADKA - scania090 - 02/05/2015 02:52 PM

To jaki macie problem panowie zapytać o pozwolenie jak najpierw piszecie że macie kawałek to się przejdziecie a teraz jakieś wykręcanie się że to niepotrzebne? Proponuje najpierw przeczytać to i owo o wykorzystywaniu loga innej firmy a dopiero później pisać bo nieznajomość prawa działa na waszą niekorzyść.


RE: U.T. ZAWADKA - .:KoNrAd FH:. - 02/05/2015 02:57 PM

A skąd wiesz? może mamy pozwolenie? czepiacie się naprawdę takich głupot że aż szkoda pisać,nie wiecie więc po jakiego... się czepiacie?


RE: U.T. ZAWADKA - scania090 - 02/05/2015 03:09 PM

(02/05/2015 01:14 PM).:KoNrAd FH:. napisał(a):  Zawsze się tacy znajdą,szkoda gadać,a wracając do pozwolenia to po co miałbym ich pytać? mój ojciec przez 11 lat ich nadorabiał,ile kasy im zarobił i o jakieś głupie pozwolenie miałbym pytać? no sens. Tyle w temacie.
Już za to że myślisz że jak twój ojciec pracował tam kilkanaście lat Ci się wszystko należy (bo zarabiał dla nich pieniądze, ale wydaje mi sie choć nie jestem pewny że zarabiał dla siebie) szef nie powinien dać pozwolenia.


RE: U.T. ZAWADKA - Zwiadek - 02/05/2015 04:48 PM

Nie, nie macie pozwolenia bo tak bliskiej osoby z tą firmą jak EdekLs w świecie VS nie znajdziecie Wink W sumie Piotrek.. po co się użerać skoro oni są tylko marną podróbą ? Edek szybko skomentował rzeczy, które wyszły z braku ich możliwości. Niech jeżdżą jak chcą, póki co nie szpecą dobrego imienia Stok-Polu bo na dobrą sprawę nikt ich nie traktuje poważnie Tongue