eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
U.T. ZAWADKA | Łuków - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: U.T. ZAWADKA | Łuków (/thread-26475.html)



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Ziom - 23/06/2021 07:29 PM

Piękne się Volvo a teraz czekam relacyjkę Smile


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - myszaty - 23/06/2021 08:49 PM

Super Volvo Smile Czekam z niecierpliwością na fotorelacje 10/10


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Wojtek! - 23/06/2021 11:23 PM

No wypadałoby zrobić to od 0, a nie przerabiać front od FH4. Wygląda to kiepsko.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 23/06/2021 11:27 PM

No aż taki mocny w zmodzie nie jestem żeby cały od 0 robić, problemem jest tutaj brak części, nie wszystko jestem w stanie wymodelować dlatego też i efekt nie jest do końca taki jak być powinien. Lecz na tą chwilę to chyba jedyne FH5 do ets2.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Wojtek! - 24/06/2021 01:48 PM

Niby jest jeszcze jakieś, ale nikt nie zrobił tego jak to powinno wyglądać Sad


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 24/06/2021 02:31 PM

Dokładnie, no moje uważam że owszem do ideału to mu daleko, lecz raczej jest jednym z lepszych modeli jeśli chodzi o FH5 na chwilę obecną do ets2. Ja osobiście jeszcze nie widziałem żeby ktoś miał po za tym wydany, a wydane też jest bez wnętrza i wgl. Mój model jest przerobiony z FH4 naszego również firmowego, któremu też bardzo dużo czasu poświęciłem żeby je skompletować i zrobić w miarę jak trzeba, bo często wydane mają albo słabe proporcje, a jak proporcje są ok, to są wybrakowane (braki w osprzęcie, np. układ wydechowy, baterie, zbiorniki powietrza itp.) albo jeszcze coś innego. W moich modelach zawsze się staram o to dbać żeby były możliwie kompletne, najlepszym przykładem są chyba chińczyki, bo najdłużej je mam, z fh5 będzie tak samo. Muszę się jeszcze trochę dowiedzieć o wersjach wyposażenia, co jak wygląda i działa, żeby zrobić porządne kompletne auto. Na razie to tzw. wersja beta. Big Grin Edit. PS. Wieczorem wpadnie relacja z pierwszej trasy tym autem, bądźcie czujni. Big Grin


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 24/06/2021 03:05 PM

Dobra, siadłem trochę wcześniej do kompa, łapcie kilka fot. Nie chce mi się pisać rozprawki z języka Polskiego, nad autem cały czas pracuje, jutro może postaram się coś zrecenzować, dla spostrzegawczych zauważycie że coś się cały czas z autem dzieje między początkiem a końcem tej krótkiej relacji. (Z zewnątrz) :E Big Grin Jak to mówią diabeł tkwi w szczegółach, teraz planuje popracować nad kierunkowskazem na drzwiach, bo póki co jest ulepione takie coś "na sztukę" Big Grin Ale dobra łapcie. Big Grin

Lecimy gruzić.
Image

Jest kot?
Image

No i dojechali do? Lublina. Big Grin
Image

No to cyk zamknąć drzwi i ogień na Budapeszt.
Image

Jak powiedział tak zrobił. :E Patykiem_1
Image

Tutaj od frontu. Smile
Image

Z ukrycia. :E
Image

No i pauza na Barwinku, teraz 11h pauzy i jutro start na nowo.
Image

Krótko ale jeszcze przez noc planuje coś nad nim popracować o ile mi weny twórczej nie zabraknie, temat będzie rozwijany. Big Grin



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Tedy - 24/06/2021 04:23 PM

Tak na krótko to fajne są te fotkiSmile


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Ziom - 24/06/2021 04:53 PM

Znów bardzo fajna relacyjka wyszła oraz spoko foty i ujęcia Smile


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Daras94 - 24/06/2021 10:12 PM

Zacne Foteczki Smile