eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
U.T. ZAWADKA | Łuków - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: U.T. ZAWADKA | Łuków (/thread-26475.html)



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 13/07/2021 08:48 PM

Obiecałem coś innego? no i jest. Big Grin Powrót do korzeni, auto które od początku wyróżniało tą firmę kiedy cała reszta szła w nowe. Big Grin Tak więc mam dla was trochę klasyki, mam nadzieje że na + Więc Poniedziałek po południu na bazę ogarnąć auto, bo o 23 wyjazd w trasę planowany. Więc ogarnąłem na szybko to co trzeba, o 22.30 na bazie, jeszcze szybkie tankowanie no i w drogę, grafik z samego startu mocno napięty, bo o 00.30 awizacja w Radomiu, oczywiście firma wielkie cargo. Wózkowi szybko się uwinęli, wsadzili 31EP Napojów o łącznej masie 23t. więc no bardzo ciężko, aż za bardzo. CMRki szybko podbiłem i w drogę, na Warszawę. Oczywiście trzeba było przykombinować bo już spedytor mi powrót znalazł w dniu wyjazdu co skomplikowało jeszcze bardziej nasz plan dnia, więc trzeba było podganiać i to ostro, nie zbaczając na spalanie i inne rzeczy, po prostu jak najszybciej dojechać, zrzucić, załadować i wrócić. Na Poznań lecieliśmy na otwartym tacho, oczywiście ostry nasłuch na CB-Radiu czy gdzieś się nasi zieloni koledzy nie kręcą, ale na szczęście się udało. Na 1 parkingu za zjazdem na S3 chwila przerwy, nowa szajba i na Niemca już full legal, no tak prawie :E Świecko poszło jak z płatka, dalej ring, oraz Magdeburg również bezproblemowo, to 1 pompa i od nowa pauze trzeba drapnąć. Big Grin No i tak rozpędem aż do samej granicy, korzystając z zyskanego czasu szybka holandia na legalu i tak aż do samej belgii, konkretniej Antwerpii, na wieczór udało się jeszcze zrzucić i pauza, a z rana ładujemy na Warszawę. Big Grin Dobra czas na fotki. Big Grin

Ogarniamy sprzęt przed wyjazdem.
Image

Tankowanko.
Image

No to poganiamy. Big Grin
Image

Sprzęt wysokich lotów. :E
Image

A co tu się... :E
Image

Viatoll nie straszny, papier wszystko przyjmie, podobno. :E Busiarze tak mawiają więc coś w tym chyba jest. :E
Image

Czas chwilę przepauzować auto "dla picu"
Image

Wy macie złote minuty, a ja mam platynowe godziny. Big Grin
Image

Jednak te 23tony i 420 koni to średniawe połączenie, ale co tam, kiedyś to były inne konie, mustangi a nie jakieś klacze. :E
Image

Szybciej z tym girtekiem. :E Tak apropo magnes mi się odkleił. Sad
Image

Jakimś telewizorem mi tutaj karawani.
Image

Ostatni most.
Image

No to chłopaki się bawią w ciąganie palet, a my jedziemy "do Lydla", szybką flachę na sen trzeba zaaplikować, bo z rana gruzimy na Warszawe. Big Grin
Image

Mam nadzieje że się podobało. Big Grin



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Ziom - 14/07/2021 07:25 AM

Duża i bardzo dobra fotorelacja oraz fajne urozmaicone pstryki Smile


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Tedy - 14/07/2021 07:50 AM

Miło ponownie zobaczyć ten zestaw, a fotorelacja jest świetnaSmile


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Marianooo - 14/07/2021 08:47 AM

Klasa 10/10


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 14/07/2021 11:04 AM

Udało mi się jeszcze jedną relację na szybko ogarnąć, a więc planowo, a nawet przedplanowo poładowaliśmy 18t pomidorów na wspomnianą Warszawę, lecz tym razem powrót przez Olszynę, ponieważ jeszcze jakiś doładunek się znalazł. Big Grin Więc start, w tą stronę pełen legal, Szybko na Osnabruck, Hannower i kierujemy się na wcześniej wspomnianą Olszynę. Kawałek za HV szybka 45 wypadła i dalej w stronę PL. Na granicy komitet powitalny ale na szczęście wsio jak książka pisze, obyło się bezmandatowo, no i niestety tuż za granicą 9h pauzy nam wypada, także ja lecę spać bo nocą startujemy. Big Grin

Gdzie ten załadunek?
Image

Się nakręcimy, ale już widać firmę. Big Grin
Image

Ładują. Smile
Image

Ring Antwerpii ponownie.
Image

No i do Wroga. Big Grin
Image

Taki ładny Wschód Słońca. Big Grin
Image

Pośpieszny w stronę Magdeburga
Image

Witamy Polska. Patykiem_1
Image

No i Pauza.
Image



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Tedy - 14/07/2021 12:20 PM

Fajne i różnorodne fotki oraz krótki i zwięzły opis - mi to wystarczySmile


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Ziom - 14/07/2021 12:23 PM

Świetna i fajne róznorodne foteczki i niezły opis Smile


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 14/07/2021 05:37 PM

Na koniec fotki nadesłane od kierowców. Big Grin

Ładny wysprzątany hindus. Big Grin
Image
Image
Fotka zrobiona obok elektrociepłowni Warszawa
Image
To nawet nie wiem gdzie. Big Grin
Image
Również okolice Warszawy.
Image

A tutaj chińczyk. Big Grin
Image
Image
Image
Image

Wrzucam bo dawno ich tu nie było, żeby nie poszły w zapomnienie. Big Grin

PS. Zapraszam na 1 stronę, tam ukazał się wykaz aut w 2 poście które obecnie należą do naszej firmy.



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Ziom - 15/07/2021 04:46 PM

Bardzo ładne foteczki od kierowców i czyściutko w środku Big Grin


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Daras94 - 15/07/2021 11:00 PM

Zacne foteczki... Smile