eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
U.T. ZAWADKA | Łuków - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: U.T. ZAWADKA | Łuków (/thread-26475.html)



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Tedy - 02/07/2022 06:59 PM

Bardzo dużo świetnych fotek10/10


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 05/07/2022 09:20 PM

No to przepinka i wjedża krajówka na pełnej i fura do zadań specjalnych, pod pseudonimem tarczka. Zestaw idealny, w sam raz na weekendowe robótki, Łuków-Lublin-Żyrardów-Sochaczew-Berlin-Warszawa na raz ogarnia. Widząc na tym 3 osie w dole w środku nocy, wiedz że Stary już 2 kolejne nowe FH dobiera. :E Więc tak, najpierw Lublin zagruzić, na tzw "platynowe godziny" :E podleciałem, bo towar jeszcze nie gotowy, na doładunek do Zamościa. Zagruzili od ręki, więc kita na Lublin, tam zabrałem typowe frigo na Żyrardów, zrzuciłem i nieopodal dalej załadowałem na Berlin, Akcja szybka jak walka Najmana z Pudzianem. Ledwie wykresówkę zdążyłem załadować a już byłem za Koninem. Bramki Stryków-Wiskitki czyściutko, Lacoste'ów nie widać, lecz nietypowo przed bramkami coś tam słuchy doszły na radiu że krążą, także szybka akcja na A1, pierwsze bramki objechałem i dalej na A2 lewym ostro aż do samego Poznania, jedynie musiałem kawałeczek za Koninem na kamerkach pofolgować, reszta na bieżąco Lewym, Za S15 załączyłem łóżko, po czym przed Rzepinem uruchomiłem urządzenie, żeby na pełnej szychcie dolecieć do Berlina no i najważniejsze po rozgruzce załadować i żeby starczyło chociaż do granicy. Dalej to już po nocy moment starą 2 pociągnąłem i byłem znów na bazie, także takie oto szybkie kółko, ale dosyć gadania, czas na foty. Big Grin

Minut mało, tym już nigdzie dalej nie pojedziemy, sprzęt odpoczywa.
Image[/url]

No to Pagnali, ośka w górze, kierunek Lublin.
Image

Sprzęt wymyty to i nawet się coś tam świeci. Big Grin
Image

Lublin pogruzili, Warszawa minięta, to na Świecko.
Image

Lacoste przed Łodzią, uciekamy, niby wszystko działa, lecz no tak niby tylko 10 min jazdy a ledwie co z Lublina się ruszyłem, nawet parkingu żadnego nie mijałem żeby coś przyaranżować.
Image

Już na właściwych torach, A2 na pełnej, kierunek Wiskitki.
Image

Takie tam jeszcze drobne dotankowanie chłodni na boku, oczywiście zapomniałem na bazie...
Image

Ulubiony przejazd kolejowy w Słubicach, lecimy przeczekać aż się na granicy darmozjady na patelni zmienią.
Image

Także film się urwał od tego momentu, czas napięty jak plandeka na żuku, także powrocik, tym razem od innej strony, jeszcze mała wycieczka krajoznawcza. Turystyka i Rekreacja. :E
Image

Przyłapany przez fana z premiumki. :E
Image

No i znowu w domu. Big Grin Jutro zaczynamy znów rejs EEVką.
Image



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - myszaty - 05/07/2022 09:36 PM

Bardzo fajnie foty się prezentują Smile 10/10


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Lodomirel - 05/07/2022 10:24 PM

Kiedyś te auta miały klimat a teraz to paskudnie wygląda jak na 2022...już o tej chłodni to nie wspomnę xd


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 06/07/2022 02:42 AM

(05/07/2022 10:24 PM)Lodomirel napisał(a):  Kiedyś te auta miały klimat a teraz to paskudnie wygląda jak na 2022...już o tej chłodni to nie wspomnę xd

Kto co lubi, ja dalej wolę starego chińczyka, niż nowe e6.


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - mazurski_separatysta - 06/07/2022 07:31 AM

Elegancki i schludny zestaw, bardzo fajna fotorelacja bogata w ciekawe opisy i modelowe zdjęcia!


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Ziom - 06/07/2022 07:42 AM

Fotorelacja jest piękna , zestaw elegancki i dość ciekawe opisy pomiędzy fotkami a urozmaicone ujęcia świetne Smile


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Tedy - 06/07/2022 08:02 AM

Kolejna bardzo dobra i ciekawa fotorelacjaSmile


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Lodomirel - 06/07/2022 11:45 AM

(06/07/2022 02:42 AM).:KoNrAd FH:. napisał(a):  
(05/07/2022 10:24 PM)Lodomirel napisał(a):  Kiedyś te auta miały klimat a teraz to paskudnie wygląda jak na 2022...już o tej chłodni to nie wspomnę xd

Kto co lubi, ja dalej wolę starego chińczyka, niż nowe e6.

Ja mówię o wykonaniu tych modeli a nie o tym kiedy je wyprodukowano xd


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 06/07/2022 12:51 PM

(06/07/2022 11:45 AM)Lodomirel napisał(a):  
(06/07/2022 02:42 AM).:KoNrAd FH:. napisał(a):  
(05/07/2022 10:24 PM)Lodomirel napisał(a):  Kiedyś te auta miały klimat a teraz to paskudnie wygląda jak na 2022...już o tej chłodni to nie wspomnę xd

Kto co lubi, ja dalej wolę starego chińczyka, niż nowe e6.

Ja mówię o wykonaniu tych modeli a nie o tym kiedy je wyprodukowano xd

A co z nimi nie tak? Ja je praktycznie od 0 zbudowałem na bazie nevesa, bardzo dużo jest moich własnych części które nie są nigdzie dostępne do pobrania, około 40% całego modelu.