eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
U.T. ZAWADKA | Łuków - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: U.T. ZAWADKA | Łuków (/thread-26475.html)



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - BorUwa - 22/08/2022 07:57 PM

Nieźle LLUcjan :E


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Aras. - 22/08/2022 08:05 PM

Kozacko, czekam na więcej tego typu relacji Smile


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Ziom - 22/08/2022 08:07 PM

Przepiękne jak zawsze fotorelacja na wysokim poziome oraz bardzo ciekawe ujęcia Smile


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - myszaty - 22/08/2022 09:44 PM

Foty i ujęcia bardzo fajne Smile jest co pooglądać... 10/10


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Tedy - 23/08/2022 11:30 AM

Świetna fotorelacja jak zwykleSmile


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Michal_Z_gno - 23/08/2022 07:38 PM

Autonomia w autach musi być :E
A serio to mogłeś chociaż wpaść na piwo jak już byłeś w tej Choroszczy Big Grin


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 24/08/2022 05:01 AM

(23/08/2022 07:38 PM)Michal_Z_gno napisał(a):  Autonomia w autach musi być :E
A serio to mogłeś chociaż wpaść na piwo jak już byłeś w tej Choroszczy Big Grin

Czasu nie ma, ale na przyszłość będę pamiętał. A sprzęty jak to sprzęty, byle co tutaj nie jeździ. 2x Moskwa tygodniowo żaden problem. Wink


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - .:KoNrAd FH:. - 26/08/2022 07:10 PM

Siemka, no i mamy dynamiczne zakończenie pracującego tygodnia. Poładowane 22t stali z Międzyrzeca Podl. do Koszalina, plan szybki, ambitny, pojechać, zawieźć i szybko na pusto wrócić. Niestety Troszkę się skomplikowała sytuacja, ale po kolei. Ruszyłem z samego rana z bazy w stronę Międzyrzeca, około godziny 11 byłem już załadowany, więc ruszyłem dalej w kierunku Warszawy. Wszystko szło dobrze, robota szybka, także ogień, godzina dobra, ruch mały, przebiłem się przez Wawe po zakazie około godziny 14, a dalej w stronę Bydgoszczy. Niestety transport się opóźnił, ponieważ sytuacja się skomplikowała w miejscowości Nakło nad Notecią, kiedy przy wyjściu z zakrętu po wjechaniu w dziurę strzelił mi resor w przednim lewym kole. Stało się to na lewym łuku, auto zarzuciło, podczas kontry złapałem pobocze i dalszy obraz sytuacji widać na zdjęciu poniżej. Szczęście że nikt z naprzeciwka nie jechał i nikogo przy okazji nie ściągnąłem, auto mocno nie ucierpiało, bo było to przy około 60km/h, lecz pęknięty resor, uszkodzona chłodnica, zbity klosz i pogięte mocowania chłodnic, na miejscu ogarnąć się nie udało. Zestaw z pola wyciągnęliśmy, naczepa została przepięta pod 2 ciągnik, a ten został zabrany na bazę. Zapadła decyzja o sprzedaży owego ciągnika, a ponadto będzie szła pod młotek jeszcze jedna scania R420 euro 3. Volvo zostanie wystawione w następnym tygodniu jako sprawne, a scania już dziś, na ich miejsce wskoczą 2 nowsze auta, jakie, jeszcze nie wiadomo, prężnie szukamy czegoś ciekawego na portalach olx, mobile de i bastrucks. Póki co wiadomo że będą to samochody z normami emisji spalin E5/6 i będą jeździły na Zachód. Dobra czas na fotki, starczy zanudzania.

Lecimy z rana ładować
Image

Kierunek Warszawa.
Image

No to ogień, bo czasu mało.
Image

No i koniec przygody, czekamy na pomoc.
Image



RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - myszaty - 26/08/2022 11:39 PM

Kilka ciekawych fotek Smile


RE: U.T. ZAWADKA | Łuków - Ziom - 27/08/2022 07:26 AM

Parę świetnych i ciekawych fotek Smile