eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Propozycja porządku w działach ,,Virtual Spedition'' - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Forum Ogólne
(/forum-14.html)
+--- Dział: Problemy, błędy, propozycje (/forum-182.html)
+--- Wątek: Propozycja porządku w działach ,,Virtual Spedition'' (/thread-31398.html)

Strony: 1 2


Propozycja porządku w działach ,,Virtual Spedition'' - .:KOWALSKI:. - 01/07/2015 11:49 AM

Krótko i na temat chodzi tu o to że na forum jest pełno VS do ets2 które popadały i robią tylko syf na forum. Nie mówiąc już o innych symulatorach bo tam może z 2-3 VS-ki funkcjonują. Rozwiązaniem byłby regulamin dla VS, a w nim między innymi:

1. VS których nic się nie dzieje przez dwa miesiące zostają przeniesione do poddziału Archiwum VS
Oczywiście właściciel jeśli chce kontynuować VS ( NIE ZAKŁADAĆ NOWĄ! ) to może poprosić Moderatora o przeniesienie do działu ,,Virtual Spedition'' oraz otworzenie wątku. VS nie może upaść więcej niż 3 razy inaczej jest odsyłana na zawszę do działu ,,Archiwum VS''

2. VS na słabym poziomie będą usuwane!
Czyli takie gdzie w 1 poście nie ma loga, zdjęć taboru lub są bardzo słabe, ogarniętego opisu z poprawną polszczyzną lub jeśli będzie miała sporom większość negatywnych komentarzy. Takie VS zostają przeniesione do kosza. Jeśli ten sam użytkownik nadal będzie robić słabe VS które lądują w koszu otrzyma warna.


RE: Propozycja porządku w działach ,,Virtual Spedition'' - djdarklighter - 01/07/2015 12:11 PM

Albo "sporom większość" albo poprawna polszczyzna - zdecyduj się


RE: Propozycja porządku w działach ,,Virtual Spedition'' - .:KOWALSKI:. - 01/07/2015 12:15 PM

Wyrażenie spora większość... spora miała wzmocnić słowo większość bo większość to już 51% a tu chodzi o więcej.


RE: Propozycja porządku w działach ,,Virtual Spedition'' - VresT - 01/07/2015 12:19 PM

W sumie jakieś porządki by się przydały w niektórych działach,poczekam aż wypowiedzą się inni.


RE: Propozycja porządku w działach ,,Virtual Spedition'' - MAD MAX - 01/07/2015 12:25 PM

Pomysł może i dobry ale co do tych słabych VS to bym się nie zgodził. Ponieważ nie każdy ma talent do organizowania tego typu rzeczy, ale to nie powinno być powodem żeby komuś nie dac się bawić. A przecież oto w tym chodzi żeby była dobra zabawa i przyjemność, a nie życie pod presją myśląc o Boże słabo mi idzie pewnie zamkną mi działalność. Na pewno jak jakaś VS będzie miała złe komentarze to właściciel będzie starał się robić wszystko żeby to się zmieniło albo po prostu zamknie działalność osobiście.
W sprawie pisowni i polszczyzny, tu się mogę zgodzić bo ani słownik ani Google nie boli. Po za tym w większości chyba przeglądarek jest opcja poprawy pisowni. Big Grin
Takie jest moje zdanie na ten temat.
Pozdro.


RE: Propozycja porządku w działach ,,Virtual Spedition'' - WiTo - 01/07/2015 12:27 PM

Fajny pomysł,w końcu był by na forum porządekSmile

Trzymam kciuki żeby twój pomysł się sprawdziłWink


RE: Propozycja porządku w działach ,,Virtual Spedition'' - .:KOWALSKI:. - 01/07/2015 12:30 PM

(01/07/2015 12:25 PM)MAD MAX napisał(a):  Pomysł może i dobry ale co do tych słabych VS to bym się nie zgodził. Ponieważ nie każdy ma talent do organizowania tego typu rzeczy, ale to nie powinno być powodem żeby komuś nie dac się bawić. A przecież oto w tym chodzi żeby była dobra zabawa i przyjemność, a nie życie pod presją myśląc o Boże słabo mi idzie pewnie zamkną mi działalność. Na pewno jak jakaś VS będzie miała złe komentarze to właściciel będzie starał się robić wszystko żeby to się zmieniło albo po prostu zamknie działalność osobiście.
W sprawie pisowni i polszczyzny, tu się mogę zgodzić bo ani słownik ani Google nie boli. Po za tym w większości chyba przeglądarek jest opcja poprawy pisowni. Big Grin
Takie jest moje zdanie na ten temat.
Pozdro.
Tu nie chodzi o jakieś mega super loga robione tydzień w gimp-ie itp tylko o przejrzystość firmy. No bo załóżmy że jakaś tam VS nie ma loga ani zdjęć taboru a opis jest jaki jest. I teraz co my mamy komentowaćPytajnik Co ma myśleć o tej firmie pracownik który szuka pracy a nic o tej firmie nawet się nie dowiedział i nie wie na czym stoiPytajnik Mówisz że jeśli są negatywne komentarze to pracodawca stara się je poprawić ale to już zależy od człowieka bo jeden poprawi a jeden będzie mieć wy... bo zrobił VS na odczep się byle była.


RE: Propozycja porządku w działach ,,Virtual Spedition'' - MAD MAX - 01/07/2015 12:40 PM

(01/07/2015 12:30 PM).:KOWALSKI:. napisał(a):  
(01/07/2015 12:25 PM)MAD MAX napisał(a):  Pomysł może i dobry ale co do tych słabych VS to bym się nie zgodził. Ponieważ nie każdy ma talent do organizowania tego typu rzeczy, ale to nie powinno być powodem żeby komuś nie dac się bawić. A przecież oto w tym chodzi żeby była dobra zabawa i przyjemność, a nie życie pod presją myśląc o Boże słabo mi idzie pewnie zamkną mi działalność. Na pewno jak jakaś VS będzie miała złe komentarze to właściciel będzie starał się robić wszystko żeby to się zmieniło albo po prostu zamknie działalność osobiście.
W sprawie pisowni i polszczyzny, tu się mogę zgodzić bo ani słownik ani Google nie boli. Po za tym w większości chyba przeglądarek jest opcja poprawy pisowni. Big Grin
Takie jest moje zdanie na ten temat.
Pozdro.
Tu nie chodzi o jakieś mega super loga robione tydzień w gimp-ie itp tylko o przejrzystość firmy. No bo załóżmy że jakaś tam VS nie ma loga ani zdjęć taboru a opis jest jaki jest. I teraz co my mamy komentowaćPytajnik Co ma myśleć o tej firmie pracownik który szuka pracy a nic o tej firmie nawet się nie dowiedział i nie wie na czym stoiPytajnik Mówisz że jeśli są negatywne komentarze to pracodawca stara się je poprawić ale to już zależy od człowieka bo jeden poprawi a jeden będzie mieć wy... bo zrobił VS na odczep się byle była.

Nic nie komentować tylko trzeba dać trochę czasu, np. po 2 tygodniach powinien dostać jakieś ostrzeżenie. A po 4 tygodniach jak nic się nie zmieni to w tedy można by zamknąć temat.


RE: Propozycja porządku w działach ,,Virtual Spedition'' - .:KOWALSKI:. - 01/07/2015 12:42 PM

(01/07/2015 12:40 PM)MAD MAX napisał(a):  
(01/07/2015 12:30 PM).:KOWALSKI:. napisał(a):  
(01/07/2015 12:25 PM)MAD MAX napisał(a):  Pomysł może i dobry ale co do tych słabych VS to bym się nie zgodził. Ponieważ nie każdy ma talent do organizowania tego typu rzeczy, ale to nie powinno być powodem żeby komuś nie dac się bawić. A przecież oto w tym chodzi żeby była dobra zabawa i przyjemność, a nie życie pod presją myśląc o Boże słabo mi idzie pewnie zamkną mi działalność. Na pewno jak jakaś VS będzie miała złe komentarze to właściciel będzie starał się robić wszystko żeby to się zmieniło albo po prostu zamknie działalność osobiście.
W sprawie pisowni i polszczyzny, tu się mogę zgodzić bo ani słownik ani Google nie boli. Po za tym w większości chyba przeglądarek jest opcja poprawy pisowni. Big Grin
Takie jest moje zdanie na ten temat.
Pozdro.
Tu nie chodzi o jakieś mega super loga robione tydzień w gimp-ie itp tylko o przejrzystość firmy. No bo załóżmy że jakaś tam VS nie ma loga ani zdjęć taboru a opis jest jaki jest. I teraz co my mamy komentowaćPytajnik Co ma myśleć o tej firmie pracownik który szuka pracy a nic o tej firmie nawet się nie dowiedział i nie wie na czym stoiPytajnik Mówisz że jeśli są negatywne komentarze to pracodawca stara się je poprawić ale to już zależy od człowieka bo jeden poprawi a jeden będzie mieć wy... bo zrobił VS na odczep się byle była.

Nic nie komentować tylko trzeba dać trochę czasu, np. po 2 tygodniach powinien dostać jakieś ostrzeżenie. A po 4 tygodniach jak nic się nie zmieni to w tedy można by zamknąć temat.
Dobra w taki razie mała zmiana w propozycji.

VS na słabym poziomie będą usuwane jeśli nie zostaną w ciągu 2 tygodni poprawione.


RE: Propozycja porządku w działach ,,Virtual Spedition'' - Norbl - 01/07/2015 01:04 PM

Jestem za!