eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Kilka pytań - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pytania (/forum-249.html)
+---- Wątek: Kilka pytań (/thread-35487.html)



Kilka pytań - Macfar - 26/12/2015 11:51 AM

Witam.
Chciałem zadać kilka pytań w jednym poście żeby spamu nie robić.
1. Jak wgrać mody na multi? Tak wiem gdy gra się na multi nie można mieć modów, ale chodzi konkretnie o to aby móc przyczepić np. lampki LED czy też koguty gdzie się tylko chce. Jest to możliwe bo widziałem takie osoby. I proszę o dokładne wytłumaczenie krok po kroku co i jak trzeba zrobić. Za odpowiedzi typu tu masz link i pobierasz podziękuje.
2. Czy miał ktoś kiedyś problem z "mrugającymi" lusterkami ( brak odbicia - jest czarna tekstura na ułamek sekundy)? W grze bardzo to nie przeszkadza ale jest to trochę denerwujące.
Dzięki za wszystkie odpowiedzi Wink


RE: Kilka pytań - MAD MAX - 26/12/2015 01:00 PM

Na 1. pytanie to jeśli grasz na patchu 1.22 to nie ma jeszcze dostosowanej wersji Multiplayera, jeśli chodzi ci o starszą wersję to modyfikacje które wymieniłeś powinny być dostępne w serwisie jako standardowe wyposażenie.
Czyli wchodzisz do gry i udajesz się na serwis i tam sobie montujesz dane elementy, koguty, halogeny ipt. Dodam że dość dawno i tylko parę razy wszedłem na Multi a więc nie daję gwarancji że tak jest.
A co do innych modów no to wiedz że istnieją takie które działają na Multi ale jest ich niewiele i instaluje je się tak samo jak zwykłe mody na Single. Modyfikacje na Multi z reguły mają w tytule (nazwie) napisaną wzmiankę związaną z Multi tu masz przykład http://etrucks.pl/thread-32470.html
Dodatkowo są to bardzo lekkie mody które składają się tylko z pliku tekstowego z rozszerzeniem .sii


RE: Kilka pytań - Macfar - 26/12/2015 02:34 PM

dzięki za odp Wink
Wiem o tych delikatnych modach na multi i właśnie o nie się rozchodzi. Nie chodzi mi tu o podmienianie całego grila w ciężarówce(jak na filmie) lecz o to bym mógł dodać LEDy na gril a nie na sam zderzak jak to jest w podstawie gry.
Problem z modami już rozwiązany. Jeszcze jakby ktoś wiedział coś na temat tych lusterek by było super Big Grin