eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Prośba o pomoc - baza Opole. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Map Editor SCS (/forum-273.html)
+---- Dział: Zlecenia (/forum-393.html)
+---- Wątek: Prośba o pomoc - baza Opole. (/thread-40151.html)

Strony: 1 2 3


Prośba o pomoc - baza Opole. - HTSvs - 21/07/2016 08:33 PM

Witam.

Jestem tutaj nowy i chciałbym prosić któregoś z bardziej doświadczonych osób o pomoc. Chodzi o stworzenie bazy dla vs którą aktualnie tworzę. Cel mam taki by była to vs jak najbardziej odnosząca się do rzeczywistości - stąd potrzebna mi baza.

Zdaję sobie sprawę, że proszę o pomoc więc nie mam wygórowanych oczekiwań. Oczywiście mam kilka pomysłów które fajnie byłoby wprowadzić jednak nic na siłę.

Podstawą jest na pewno by baza działała na pm. Super jakby również działała z mapą polski by pedro martin.

Za pomoc mogę zaoferować swoją w tworzeniu skinów lub inny rzeczy jeżeli ktoś by potrzebował.


RE: Prośba o pomoc - baza Opole. - Misiek - 22/07/2016 06:55 PM

pw........


RE: Prośba o pomoc - baza Opole. - HTSvs - 27/07/2016 11:21 AM

Z kolegą coś nie ma kontaktu...
Ktoś inny byłby w stanie pomóc?


RE: Prośba o pomoc - baza Opole. - RadolSzczecin - 27/07/2016 12:33 PM

W sumie odradziłbym budowanie jakiejś bazy na terenie Polski bazującej na terenach ProMods.
Z dużym prawdopodobieństwem przestanie to w końcu z czasem działać, a już na pewno jest to ryzykowne na terenach które będą zmieniane.


RE: Prośba o pomoc - baza Opole. - HTSvs - 28/07/2016 11:11 AM

Radol wiem, że w przypadku zmiany w promods może baza przestać działać. Jednak przypuszczam, że w tym miejscu które chcę, a więc nowa miejscowość pod Opolem raczej szybko nie zostanie zmieniona bo nie ma w rzeczywistości nic ciekawego co by sprawiło, że chcielibyście to wrzucić do pm, ale dzięki za uwagę.


RE: Prośba o pomoc - baza Opole. - Adam.J - 28/07/2016 12:06 PM

W tym miejscu co sobie zaplanowałeś to może nie będą robić nic ale wystarczy że będą cos robić w tym sektorze i będzie po bazie.


RE: Prośba o pomoc - baza Opole. - HTSvs - 28/07/2016 12:29 PM

Między Opolem a Katowicami wątpię by coś robili, ale masz rację zawsze może się zdarzyć, że zmienią jakaś pierdołę. Wtedy chyba wystarczy na nowo odpalić ME wczytać bazę i na nowo zapisać nie? Czy źle kombinuję i na nowo całość trzeba robić?


RE: Prośba o pomoc - baza Opole. - RadolSzczecin - 28/07/2016 01:08 PM

Żle kombinujesz Tongue
Ponieważ operujesz całym sektorem (sektorami) a nie jakimś jednym budynkiem - zbiorem budynków.

Jeśli coś się zmieni w plikach to nawet możesz już nie wczytać bazy.
Ogólnie odradzam wszelkie przebudowy na mapie, bo cyklicznie robimy takie "manewry" z plikami i nigdy do końca nie wiadomo co i gdzie się może zdarzyć.

Edit:
Najprostszy przykład to poprzednia wersja połączenia dla RusMap.
W pewnym momencie stała sie bezużyteczna.


RE: Prośba o pomoc - baza Opole. - HTSvs - 28/07/2016 01:16 PM

Kurde no, ale to utrudniliście Wink No dobra to teraz inaczej, a skąd pewność, że jeżeli postawie coś na mapie podstawki a nie pm, że kiedyś nie edytujecie tam czegoś i też przestanie działać? Reasumując gdzie bym ją nie postawił to się narażam w mniejszym lub większym stopniu korzystając z innych map, że w końcu przestanie mi działać.


RE: Prośba o pomoc - baza Opole. - WiTo - 28/07/2016 01:45 PM

(28/07/2016 01:16 PM)HTSvs napisał(a):  Kurde no, ale to utrudniliście Wink No dobra to teraz inaczej, a skąd pewność, że jeżeli postawie coś na mapie podstawki a nie pm, że kiedyś nie edytujecie tam czegoś i też przestanie działać? Reasumując gdzie bym ją nie postawił to się narażam w mniejszym lub większym stopniu korzystając z innych map, że w końcu przestanie mi działać.
Jeżeli zdecydujesz sie mieć bazę na PM to co wersję będziesz musiał na nowo ją robic bo Radek z ekipą i tak coś w tym sektorze zmieniąTongue