eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Problem z słuchawkami! - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wszystko i nic
(/forum-86.html)
+--- Dział: Rozmowy na każdy temat (/forum-89.html)
+---- Dział: Komputery i webmastering (/forum-254.html)
+---- Wątek: Problem z słuchawkami! (/thread-41352.html)



Problem z słuchawkami! - Misiek - 03/10/2016 08:10 PM

Witam, mam problem z słuchawkami. Działa mi tylko jedna, a wcześniej działały dobrze tylko na telefonie. Bo jak miałem w komputerze to musiałem mieć wysunięte żeby działały obydwie słuchawki. A od niedawna działały na komputerze dobrze, jak miałem normalnie wpięte, tylko czasami było brak dźwięku który naprawiał się po dotknięciu wyjścia. A teraz na telefonie nie działa jedna, a przy komputerze też i nic nie pomaga. Co może być przyczyną?? Sad


RE: Problem z słuchawkami! - Perkins - 03/10/2016 08:15 PM

Mi jak tak się zrobiło to waliłem o ścianę tą co nie grała, aż zaczęła. Wink Piszę poważnie.


RE: Problem z słuchawkami! - MAD MAX - 03/10/2016 08:15 PM

Prawdpodobnie słuchawki masz do wymiany, poszła ci słuchawka lub nadłamał się kabel przy wtyczce.


RE: Problem z słuchawkami! - Misiek - 03/10/2016 08:17 PM

(03/10/2016 08:15 PM)MAD MAX napisał(a):  Prawdpodobnie słuchawki masz do wymiany, poszła ci słuchawka lub nadłamał się kabel przy wtyczce.

Najlepsze, jest to że miałem taką samą sytuacje z innymi słuchawkami. Teraz działają, ale należy długą przejściówką ruszać.


RE: Problem z słuchawkami! - Misiek - 03/10/2016 08:20 PM

(03/10/2016 08:15 PM)Perkins napisał(a):  Mi jak tak się zrobiło to waliłem o ścianę tą co nie grała, aż zaczęła. Wink Piszę poważnie.

dzięki działa, ale gdy ruszam głowe z słuchawkami to tylko jedna słuchawka działa Sad


RE: Problem z słuchawkami! - Wawrzyn5252 - 03/10/2016 09:34 PM

Sluchawki do wymiany. Kabel walniety.

Lepiej kupic porzadne (zaplacic duzo) i miec pozniej spokoj Smile