eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Auto z przebiegiem. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pytania (/forum-249.html)
+---- Wątek: Auto z przebiegiem. (/thread-44235.html)



Auto z przebiegiem. - MarLogPOZ - 12/07/2017 11:51 AM

Cześć, od jakiegoś czasu zastanawia mnie jak to jest w wirtualnych firmach kiedy kierowca przesiada się na nowy zestaw, a stary przechodzi na nowego kierowcę to jak oni to robią, że kierowca który wsiadł na stary zestaw widzi w nim poprzedni przebieg jaki wyjeździł poprzedni kierowca. Przecież normalnie jest to nie możliwe bo kupując ciężarówkę na singlu każda zaczyna od przebiegu 0.

Z góry dzięki! Pozdrawiam!


RE: Auto z przebiegiem. - Łukasz23 - 12/07/2017 12:13 PM

Można zmienić sobie przebieg Smile


RE: Auto z przebiegiem. - MarLogPOZ - 12/07/2017 12:19 PM

Wiem, że można za pomocą CheatEngine ale jakby nie było żeby to zrobić trzeba przejechać pare kilometrów żeby było z czego zmienić. Bardziej realna wg. mnie byłaby możliwość wpisania gdzieś w plik w grze stan licznika jak ma być wyświetlany od momentu zakupu ciężarówki. Myślałem do tego momentu że własnie tak robią VS-ki.


RE: Auto z przebiegiem. - Dorpolowy - 12/07/2017 01:03 PM

Nie, wszyscy robią za pomocą Cheat Engina, poza tym wystarczy przejechać tylko kilometr i wszystko pozmieniać Big Grin


RE: Auto z przebiegiem. - MarLogPOZ - 12/07/2017 01:16 PM

Więc właśnie mnie bardziej interesowałoby rozkminienie sposobu zmiany przebiegu bez Cheat Engine Smile


RE: Auto z przebiegiem. - limowski - 12/07/2017 05:42 PM

Jest jeszcze jeden sposób, który spisuje się moim zdaniem głównie w przypadku VS. Można skorzystać w takim przypadku z profilu (save) poprzedniego kierowcy, poprzez wklejenie/podmianę otrzymanego od poprzedniego kierowcy folderu w Moje dokumenty > Euro Truck Sim 2 > profiles. Z tego co słyszałem to zmiana przebiegu pojazdu np. poprzez edycję plików zapisu stanu gry jest na dzień dzisiejszy niemożliwa poprzez zakodowane informacje.


RE: Auto z przebiegiem. - MarLogPOZ - 12/07/2017 05:53 PM

Dziękuje za wyjaśnienie na pewno mi się przyda ! Big Grin leci podziękowanie Wink