eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
NADOLAK TRANSPORT - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: NADOLAK TRANSPORT (/thread-46263.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: NADOLAK TRANSPORT - WikTOREk - 28/03/2018 02:17 PM

Lecimy na Calais! Bedom sznyty czy nie bedom?Big Grin HyHy Big Grin

Image



RE: NADOLAK TRANSPORT - WikTOREk - 28/03/2018 09:09 PM

Jazda tandemie to nie dla mnie Big Grin Wróciłem na stare śmieci! Pozałatwiałem sprawy związane z taborem. Aktualnie siedzę nad grafika na portal, międzyczasie będę robił modele do bazy. Rozwijamy się pomalutku Smile
W sumie to stoję na shelu w Gdyni, jutro ruszamy na WB


Image



RE: NADOLAK TRANSPORT - Krystian30 - 28/03/2018 09:11 PM

Ciekawie się prezentuje, ale ciut za dużo tego oklejenia na naczepie Tongue


RE: NADOLAK TRANSPORT - WikTOREk - 29/03/2018 05:06 PM

Image Żeby nie było ze nic nie robimy. Michał ogarnia własnie scanie bo fizyka leży Smile Mam nadzieje ze Ja ogarnę w miarę możliwości jakiegoś skina to może zaczniemy rekrutacje na te składy Smile


RE: NADOLAK TRANSPORT - WikTOREk - 30/03/2018 10:04 PM

Nowe Kocury w VS! Ledwo przyjechały, a już kierowcy się do szoferek powprowadzali Smile Pewnie ruszymy po świętach wiec teraz Chciałem już Oficjalnie, całej społeczności etruck.pl życzyć spokojnych, zdrowych wśród swoich bliskich świąt wielkanocnych! Obfitych zajączków oraz mokrego dyngusa! Wiadomka, po świętach widzimy się na szlaku! Pozdrawiamy #TeamNadolak Smile

Image
Image
Image
Image



RE: NADOLAK TRANSPORT - WikTOREk - 31/03/2018 09:56 AM

Relacja będzie dziś na 100% bo latam coś tam. Aktualnie stoję za Brestem na stacji, rano ruszam dalej
Image



RE: NADOLAK TRANSPORT - WikTOREk - 01/04/2018 01:12 PM



Warszawa[PL]>Babruysk[BY]

Po kilku dniowej ( prawie 2 tygodniowej) wróciłem na dłuższy czas za kółko..w końcu! Big Grin Trafił się fracht w piątek..z Warszawy na Białoruś, 24 tony torfu. 830 z groszem wiec w Sobotę 12 podstawiłem w DHL'u autko. Załadowany ok 18 wyruszyłem...taki ruch ze hoho Big Grin Wieczorem wbiłem się na landowki już za nasza granica...to była jazda! W sumie nowe volvo spalanie przyzwoite 31.4/100, zakontraktowałem własnie naczepy Krone, Wieltonki pójdą pod młotek. Z racji iż Krone zaproponowało lepsze warunki cenowe oraz wyposażenia- nie będę kłamał szukamy oszczędności, a zarazem wygody dla naszych kierowców. Krone tez mega, podnoszone 2 osie, ledowe światła, możliwość podniesienia dachu do 3m w środku, osie sav, mulda do stali, podwójna płyta podłogowa...mógłbym tak bez końca pisać, a ten post nie służy temu. Okolo 22 do celu zostało 77 km, szukałem jakiegoś parkingu bo 45' by się zdała..ale same dzikusy wiec odpuściłem. Same miasta na Białorusi jakoś zakorkowane nie były ba! Mniejszy ruch niż u nas na landowkach. Rozładowałem i czekam do Poniedziałku na załadunek Stali.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Polecam ktoś jakiś hosting do zdj? Na imgur nie mogę założyć konta...Pokazywarka psuje mi jakość bo mam full detale i widzicie...

Dobra a teraz to tak się wywiodę w sprawie vs.
Tak jak mówiłem, nad baza pracuje wspólnie z Jakubem, on pracuje w ME- Ja modeluje bo robimy to na zasadzie osiedla gdzie będą 2 bazy dla mojej i jego VS.
Pewnie tez widzieliście dużooo zmian taborowych w firmie. W sumie wiem było ich sporo..ale teraz to już zostajemy na takich koniach i naczepach jakich mamy. Wieczorem jak się wyrobie to tez wleci prezentacja już oficjalna gdzie zaprezentuje nasze dwa nowe składy pod ADR. Wiem ze MIAŁY BYĆ razem z baza...ale z baza to nie będzie takie łatwe około 2 tygodni liczymy na to iż to skończymy, trzeba zrobić zjazd z autostrady i więcej innych pierdol bo nie chcemy na sztukę wstawić modeli w środek pola.. Smile Jeśli chodzi o sprawy forum- nie będzie żadnego forum bo mam świetny kontakt poprzez fb i tylko na to stawiam. Pracuje powolutku nad portalem taka strona internetowa- tylko nie pogodzę wielu zajęć, miedzy czasie modeluje i pracuje nad grafika do prezentacji. Nie wiedziałem wgl ze Mi się tak ta vs rozwinie. Ogólnie to ok 20 stycznia zrobiłem pierwsze skiny na dafa i krone. Tak sobie latałem sam...ale kiedyś tutaj zobaczyłem ze są prezentacje vs i jakoś poszło Smile Wiec VS oficjalnie ma prawie Miesiąc!
W tym tygodniu chce uruchomić firmowego ts- wiele osób już mi proponowało kanał wiec skorzystam pewnie i z tego. Co do podziękowań bo tez takie są...to bardzo, ale to bardzo dziękuje Ekipie Nadolak Transport, nie będę tutaj rzucał imionami...Kumple wiecie ze to dzięki wam prowadzę to dalej! Dziękuję Michałowi który ogarnia dla nas Zestawy w zmodzie, Jakubowi iż dał się namówić na zrobienie tej bazy Big Grin I oczywiście społeczności etruck.pl, najbardziej Kamilowi i jego ekipie z Metalvi..bardzo dużego kopa dajecie przez to ze mamy z kim rywalizować- wiadomka jest to czysto kolezenska rywalizacja o czym pewnie sam Kamil wie Smile

Mam nadzieje ze ktoś kto przeczyta tego posta zostawi coś po Sobie bo ucichło nam tutaj troszkę, wiem ze to przez to ze nie ma tak relacji jak kiedyś po 3-4 w tygodniu...Ja nie mam tez nigdy okazji bo gdy wyjadę w trasę to nagle testy nowego skinu czy coś..i znów lipa ;v
Mam nadzieje ze koledzy z vs zaczną coś tutaj wrzucać- Ja sam ogarnę więcej relacji ode mnie! Big Grin Pozdrawiam ze wytrwałeś do tego momentu! Big Grin



RE: NADOLAK TRANSPORT - legutek22 - 01/04/2018 04:57 PM

Według mnie brakuje na tych zdjęciach trochę trawy ale i tak 10/10.


RE: NADOLAK TRANSPORT - WikTOREk - 01/04/2018 05:10 PM

Gdyby trawa w ets była ładniejsza to była by włączona Big Grin Psuje efekt zdjęć.. Big Grin


RE: NADOLAK TRANSPORT - Kamil - 01/04/2018 05:56 PM

Bardzo ładnie kumpel! Rozwijajcie się dalej, powodzenia od całej Metalvii Wink