eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
NADOLAK TRANSPORT - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: NADOLAK TRANSPORT (/thread-46263.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: NADOLAK TRANSPORT - legutek22 - 13/04/2018 07:22 PM

Coming soon Wink
Image



RE: NADOLAK TRANSPORT - ferNDawid - 15/04/2018 12:22 PM

#NEXT GEN
Image


RE: NADOLAK TRANSPORT - Paweł - 15/04/2018 12:49 PM

Albo za dużo wypiłem, albo dwie ostatnie foty są za mgłą :E


RE: NADOLAK TRANSPORT - legutek22 - 15/04/2018 12:57 PM

spokojnie dobrze widzisz Big Grin


RE: NADOLAK TRANSPORT - WikTOREk - 16/04/2018 06:52 PM

Wracamy! Cool

Tak jak mówiłem, nie kłamałem co prawda miałem to napisać wczoraj- lecz Zycie prywatne stawiam nad VS i jest to tak samo jeśli chodzi o kierowców mojej VS.
Co nowego? Dużo! Nie wiem od czego zacząć...no może od najważniejszego- Powstała w końcu baza. Co za nią idzie wprowadziliśmy dział transportu ADR- kierownikiem tego działu w naszej VS został Michał. Kolejną nowością w VS jest wprowadzenie transportu Żywych zwierząt- tutaj kierownikiem jest Damian. Co do chłodni oraz Plandek- doszło kilka nowych zestawów, w przypadku chłodni razem z Dawidem oraz Joachimem cały czas myślimy nad poprawa tego typu transportu. Baza została wybudować i pewnie większość wyrazi zdanie ze pusto- Sam takiej nie chciałem, lecz narodził się plan rozbudowy jej od Dodatkowe magazyny i inne modele- o których będzie informacja jeśli z tym ruszymy. Co do zestawów, dałem dowolność w każdym dziale, trzymam jednak ostateczne zdanie wiec nie będzie źle. Nigdy nie chciałem robić pod publikę- WYSZŁO tak jak chcieliśmy. Co do Zestawów- póki co brakuje tylko zestawu Joachima pod chłodnie- cały czas działamy wróci z wyjazdu to doprowadzimy to do końca.
Powstało również forum- brak jego powodował zbędny zamęt i chaos. Większa ilość zestawów powodowała zamieszanie kto czym lata...wiec działa to w naszym przypadku jak "księgowość", Jeśli chodzi o użytkowanie to serdecznie zapraszamy!
http://nadolaktransport.xaa.pl/index.php

hmy...mógłbym zarzucić jakaś fotka zestawu- nie będę tego robił Big Grin Wszystko znajdziecie na naszym forum.

I chyba pora otworzyć rekrutacje- puszkuję 6-7 kierowców.
Wymagania? 16+, ts+mikro ( było by dobrze), pm+pr ( opcjonalnie Rm)
!Każdy dział transportu ma swoje tak jak by mapy, np ADR musza posiada rm!
Uczciwość- stawiam to na pierwszym miejscu, tak samo jak systematyczności nie ma limitu km lecz myślę ze podczas gdy pracujesz czy się uczysz to przez dwa tygodnie zrobisz 5-6 tys km.

Co do dostanie do Nadolak'a, dostajesz się na okres próbny który trwa- to zależy od Ciebie czy udzielasz się na fb, ts czy pasujesz do Nas, nie szukam osób który przyjdą po zestaw czy nie będzie z nimi kontaktu. Co do wzoru do CV, nie chce CV pod wzór - wykażcie Się! ( Na okresie próbnym przyznaje Renault Magnum/Premium + Krone Profiliner.)

I teraz to chyba najważniejsze- chciałbym bardzo, ale to bardzo pozdrowić i podziękować każdemu kierowcy w mojej VS. Bez was.. nie mam zdania noo Panowieee dajecie mocnego kopa. Co do modyfikowania zestawów- tutaj dzielnie Dawid z Michałem działają! Baza jest tez z rąk Dawida Wink Mam nadzieje ze pojawia się tutaj jakieś komentarze bo bądź co bądź zastał się ten temacik- wiem wiem Big Grin Relacje będą wpadały, jeśli nie relacje to jakieś pojedyncze fotki!



RE: NADOLAK TRANSPORT - WikTOREk - 17/04/2018 04:22 PM

Ledwo wróciliśmy Big Grin A tutaj znów praca! Hehe, Dawid działa coś z krone, Ja natomiast sprawdzałem jak ustawić skin na naszym zestawie z działu tandemów Wink
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. by Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść., on Flickr



RE: NADOLAK TRANSPORT - legutek22 - 20/04/2018 03:40 PM

Lecim z tematem. Spakowany ruszam do Zgorzelca na załadunek.
Image


RE: NADOLAK TRANSPORT - Paweł - 20/04/2018 06:13 PM

Jest Dobrze Pany! Smile Szerokości tam ;P


RE: NADOLAK TRANSPORT - legutek22 - 21/04/2018 07:38 PM




RE: NADOLAK TRANSPORT - Paweł - 21/04/2018 08:30 PM

Oj nie ładnie Big Grin