eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
NADOLAK TRANSPORT - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: NADOLAK TRANSPORT (/thread-46263.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: NADOLAK TRANSPORT - Drax - 12/03/2018 09:35 PM

,, Spokojnie Andrzej, weźmiemy szpraja i będziemy malować! ''
Całkiem spoko ale chyba pomalowałeś też chlapacz :E


RE: NADOLAK TRANSPORT - WikTOREk - 12/03/2018 09:40 PM

Bo czorny sie z asfaltem zalewał Janek XD


RE: NADOLAK TRANSPORT - Kamil - 13/03/2018 12:03 AM

Fajnie się firma rozrasta Wink


RE: NADOLAK TRANSPORT - Ukaszeł - 13/03/2018 12:05 AM

Źle nie jest, powodzenia w rozwoju Big Grin


RE: NADOLAK TRANSPORT - WikTOREk - 13/03/2018 06:21 PM

http://etrucks.pl/thread-46345.html Podbijam i lecę kończyć relacje miśki!


RE: NADOLAK TRANSPORT - WikTOREk - 13/03/2018 07:36 PM




[PL]Łódź>[PL]Starogard Szcz.>[PL]Gdańsk>[L]Panevezys
Witam po krótkiej przerwie spowodowanej zmianami w naszej firmie. Miałem nie zjeżdżać w sumie na Polskę, lecz dostaliśmy nowe projekty graficzne na nasze plandeki oraz konie wiec udałem się swoim zestawem do Michała, cała Sobota przy kilku piwkach oczywiście po robocie bo pomagałem ściągać listwy, ogólnie troszkę roboty było. Oklejaliśmy cale nasze 3 składy, było roboty dobrze ze musiałem pomagać tylko przy swojej..nie musiałem, ale w poniedziałek dalej bym pewnie stal w Łodzi. W Poniedziałek o 7 ładowałem w Auchan 14 t jakiś prefabrykatów do Starogardu, 340 km przeleciałem na strzała. W Starogardzie wykręciłem 45' i przelot z 2 t pustych palet do Gdańska. Tu to były jaja dopiero. Dostałem fracht na "2 osie" 4.3 t na CMR, a chłopaki 5 godzin się z tym pierdzielili. Po dwóch już się do kabiny udałem bo by usłyszeli co o ich robocie sadze.. Wiec dopiero we Wtorek ruszałem bo i tak zostało nie całe 3 godziny podlotu, zaś później korki na granicy, a tam stać nie chciałem nocki. Rano 7, wstałem szybka kawka i na granice, do celu 560 km wiec nie ma sie co ociągać. Nic ciekawego, granica najszybciej chyba przejechana bo lekko godzina z haczykiem. W sumie to się nic ciekawe nie działa, no może te warunki drogowe- dobrze ze mam komforty bo musiał bym w powietrzy siedzieć od tych dziur....masakra jak dojazd na jakaś farmę. Jakoś ok 17 byłem już pod firma, otrzymałem należyte papiery i o 18 chłopaki zaczęli zrzucać, aktualnie oczekuje na koniec tego przedstawienia i lecę na Skandynawie z 22 t wiec wielki test dla mojej królowej.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image



RE: NADOLAK TRANSPORT - WikTOREk - 13/03/2018 07:38 PM

CZ II. zdj

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Image

Wasze Komentarze motywują mnie bardziej do ciągnięcia tego kołchozu Big Grin


RE: NADOLAK TRANSPORT - Kurdianeł - 13/03/2018 07:51 PM

O nawet przyzwoicie :E 10/10


RE: NADOLAK TRANSPORT - Kamil - 14/03/2018 02:58 PM

No fajne fotki fajne Wink


RE: NADOLAK TRANSPORT - WikTOREk - 14/03/2018 06:55 PM

Postanowiłem ze wprowadzam w firmie rozliczenia. Będzie to takie urozmaicenie tej vs. Na sam początek będzie to virtual company i kilka tabelek zrobionych pod nasza VS.