eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
NADOLAK TRANSPORT - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: NADOLAK TRANSPORT (/thread-46263.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: NADOLAK TRANSPORT - WikTOREk - 17/03/2018 03:51 PM

Zawsze chciałem być oryginalny Pawle. Kamil przeczytałem to dobrze Big Grin Nic się nie kłania, szkołę skończyłem dawno temu wiec wiem co to czytanie...Smile

Własnie dostałem informacje iż dla firmy powstaje system TSL- będzie śledził wszystkie nasze zestawy, system do rozliczę ze zleceń, system paliwowy oraz System dla spedytora tak jak by księgowość. Mam nadzieje ze wkrótce będę mógł pochwalić się wczesna Alpha Smile


RE: NADOLAK TRANSPORT - kacperek - 17/03/2018 05:32 PM

To jest błękitny/cyjanowy a nie niebieski.


RE: NADOLAK TRANSPORT - Paweł - 17/03/2018 05:56 PM

Widać że baba bo się na kolorach zna :E


RE: NADOLAK TRANSPORT - WikTOREk - 18/03/2018 09:46 AM

Postaram się coś wieczorem wrzucić. Teraz to nie do życia jestem, pracuje powoli nad strona dla naszej vs z która być może nawet z 2 dni mi zejdzie..Smile


RE: NADOLAK TRANSPORT - Młody - 18/03/2018 08:58 PM

Witam Jestem Nowym Kierowcą w Tej o to Firmie. Poruszam się czarnym Manikiem E6 oraz Wieltonką. Aktualnie ruszam na Berlin się załadować do jakieś Farmy.


Image


RE: NADOLAK TRANSPORT - WikTOREk - 19/03/2018 07:50 PM

Od dziś w naszej firmie będą tylko 2 typy malowań na nasze Scanie poniżej zdjęcia. Własnie pracuje nad malowanie man'a oraz naczepy pod kolor czarny. Co do chłodni to będzie low deck, czekałem na jej premierę wiec teraz będzie podmiana..jutro więcej zdj i być może już normalna relacja :Smile


Czarna
Image

Image

Biała
Image

Image



RE: NADOLAK TRANSPORT - Kamil - 19/03/2018 11:24 PM

Czarna kozacka Wink Szybko się rozwijasz, tak trzymaj.


RE: NADOLAK TRANSPORT - WikTOREk - 20/03/2018 06:45 PM

Ogarniam nowe zdjęcia zestawów, skiny kończę i mogę z czystym sumieniem powiedzieć ze póki co pozostaje mi zarabiać i bić kilometry! Big Grin Rekrutacje zamykam, osiągnęliśmy maksymalna ilość kierowców, znalazłem tez dobrego spedytora Smile Nic innego jak czekać na rozwój dalszy naszej VS. Nigdy nie myślałem ze osiągnę taki poziom Smile Dziękuję!


RE: NADOLAK TRANSPORT - czarek332211 - 20/03/2018 07:36 PM

Na każdym rynku najważniejsza jest zdrowa konkurencja, więc trzymam kciuki za dalszy rozwój Big Grin


RE: NADOLAK TRANSPORT - WikTOREk - 20/03/2018 09:50 PM

Proszę o ocenki! Skin na man'a to się tworzy, ciężko mi jest go pomalować bo mam dziwna siatkę do niego postaram się to ogarnąć już jutro Smile Kierowcy cały czas latają, lecz nie każdy chce zdjęcia wstawiać wiec nie zmuszam ich. Ode mnie pojawi się coś ja ogarnę sprawy techniczne Smile