eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Problem z butlą od gazu, Zmodeler3 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Modelowanie 3D (/forum-268.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-272.html)
+---- Wątek: Problem z butlą od gazu, Zmodeler3 (/thread-47435.html)



Problem z butlą od gazu, Zmodeler3 - jakjapowojaku111 - 29/07/2018 08:37 PM

Witam, znów tworze temat ponieważ dodaje do Renault Megane (od base.scs) butle z gazem. W folderze z butlą jest tylko plik butla.z3d i butla.dds to co zrobić żeby butla była w interiorze i exteriorze? i gdzie mogę znaleźć tobj od butli? z góry dzięki Smile Ok


RE: Problem z butlą od gazu, Zmodeler3 - mrdziurex69 - 29/07/2018 09:15 PM

.......... Po pierwsze dodajesz tu i tu z3d w zmodelerze ......... po drugie tobj po exporcie sam sie stworzy


RE: Problem z butlą od gazu, Zmodeler3 - NightmareX - 29/07/2018 09:21 PM

Z tego co mówisz wnioskuje, że pojęcie o Zmodelerze masz zerowe.
Tobj tworzy się sam, a butla.z3d otwierasz zmodelerem i dodajesz do modelu, musisz dodać "ręcznie" zarówno do interoru jak i exterioru.


RE: Problem z butlą od gazu, Zmodeler3 - jakjapowojaku111 - 30/07/2018 01:43 PM

(29/07/2018 09:21 PM)MIK0L napisał(a):  Z tego co mówisz wnioskuje, że pojęcie o Zmodelerze masz zerowe.
Tobj tworzy się sam, a butla.z3d otwierasz zmodelerem i dodajesz do modelu, musisz dodać "ręcznie" zarówno do interoru jak i exterioru.

Człowiek uczy się na błędach... I tak dopiero zaczynam pracę z zmodelerem i jeszcze nie rozumiem wszystkich rzeczy.


RE: Problem z butlą od gazu, Zmodeler3 - NightmareX - 30/07/2018 02:19 PM

(30/07/2018 01:43 PM)jakjapowojaku111 napisał(a):  
(29/07/2018 09:21 PM)MIK0L napisał(a):  Z tego co mówisz wnioskuje, że pojęcie o Zmodelerze masz zerowe.
Tobj tworzy się sam, a butla.z3d otwierasz zmodelerem i dodajesz do modelu, musisz dodać "ręcznie" zarówno do interoru jak i exterioru.

Człowiek uczy się na błędach... I tak dopiero zaczynam pracę z zmodelerem i jeszcze nie rozumiem wszystkich rzeczy.

Ale Ty nie popełniłeś tutaj błędu, po prostu nie masz o tym pojęcia :E
Wpisz sobie na youtube dodawanie rzeczy do interioru i exterioru zmodeler3 to Ci wyskoczą poradniki, nie ma sensu o takie rzeczy pytać na forum, bo podstawy masz na filmach, powodzenia! Wink


RE: Problem z butlą od gazu, Zmodeler3 - jakjapowojaku111 - 30/07/2018 02:52 PM

(30/07/2018 02:19 PM)MIK0L napisał(a):  
(30/07/2018 01:43 PM)jakjapowojaku111 napisał(a):  
(29/07/2018 09:21 PM)MIK0L napisał(a):  Z tego co mówisz wnioskuje, że pojęcie o Zmodelerze masz zerowe.
Tobj tworzy się sam, a butla.z3d otwierasz zmodelerem i dodajesz do modelu, musisz dodać "ręcznie" zarówno do interoru jak i exterioru.

Człowiek uczy się na błędach... I tak dopiero zaczynam pracę z zmodelerem i jeszcze nie rozumiem wszystkich rzeczy.

Ale Ty nie popełniłeś tutaj błędu, po prostu nie masz o tym pojęcia :E
Wpisz sobie na youtube dodawanie rzeczy do interioru i exterioru zmodeler3 to Ci wyskoczą poradniki, nie ma sensu o takie rzeczy pytać na forum, bo podstawy masz na filmach, powodzenia! Wink

no zrobiłem jak na poradniku tylko że zrobiłem boxy wszystko pięknie ale nie ma tekstury są całe białe a słowak taki jaki był czyli szary. Tekstury tam gdzie powinny być są. Exportowałem dobrze, więc w czym tkwi problem? Tobj nie ma nie wiem czemu wszystko robiłem jak na poradniku więc nie wiem o co chodzi ;/