eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Railway Cargo Pack by Jazzycat brak naczep w grze - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: Railway Cargo Pack by Jazzycat brak naczep w grze (/thread-47960.html)



Railway Cargo Pack by Jazzycat brak naczep w grze - lukcio30 - 02/10/2018 11:09 AM

Mam paczkę naczep jak w temacie w wersji 1.8.6(najnowsza wersja dostosowana do patcha 1.32.x) wgraną do folderu z modami,a mam dwa pliki:base(plik główny z naczepami kolejowymi) i plik eng(angielskie nazwy naczep kolejowych czy jakoś tak). Niestety naczepy nie wyświetlają się w grze jak wejdę w Rynek przesyłek.
Oba pliki: base i eng mam na początku listy modów w grze,ale w grze naczep brak.Zmieniałem czas za pomocą konsoli,spałem 3 razy i nic nadal brak naczep kolejowych w grze.
Grę ma w wersji 1.32.3.4s
Co zrobić by naczepy z paczki naczep kolejowych pojawiły się do wyboru w grze jak wejdę w Rynek przesyłek?


RE: Railway Cargo Pack by Jazzycat brak naczep w grze - Teddy PL - 02/10/2018 11:57 AM

Zapoznaj się z tym podkreślonym info i być może będziesz miał odpowiedź.


Image


RE: Railway Cargo Pack by Jazzycat brak naczep w grze - lukcio30 - 02/10/2018 03:55 PM

Nie posiadam żadnych modów zastępujących naczepy w grze.Niestety nadal naczepy kolejowe nie pojawiają się w grze jak wejdę w Rynek przesyłek,ale najdziwniejsze jest to,że jak wejdę w Katalog naczep to naczepy kolejowe się wyświetlają.


RE: Railway Cargo Pack by Jazzycat brak naczep w grze - xDEMON93x - 02/10/2018 06:18 PM

Sprawdź sobie rynek przesyłek od najcięższych na ogólnej mapie - też myślałem że nie ma tych naczep ale jednak były tylko już ich występowanie nie jest tak częste Wink


RE: Railway Cargo Pack by Jazzycat brak naczep w grze - Ania - 02/10/2018 06:50 PM

Przespałeś się 3 razy w grze? Ustaw sobie w zleceniach to o czym pisał @xDemon93x.


RE: Railway Cargo Pack by Jazzycat brak naczep w grze - lukcio30 - 03/10/2018 05:54 PM

Dzięki za odpowiedzi.W zleceniach ładunki mam ustawione tak by wyświetlały się od najcięższych.Jak pisałem w #1 poście spałem 3 razy ale to nic nie dało,bo naczepy kolejowe nie wyświetlają się w zleceniach.


RE: Railway Cargo Pack by Jazzycat brak naczep w grze - Ania - 03/10/2018 06:22 PM

Hm,a może masz za niski poziom,za mało pd?


RE: Railway Cargo Pack by Jazzycat brak naczep w grze - xDEMON93x - 03/10/2018 07:52 PM

To skoro naczepy są w katalogu to może tak jak pisze Ania masz za niski poziom? Ewentualnie sprawdź czy jakiś inny mod nie "przeszkadza" w tym zestawie Big Grin


RE: Railway Cargo Pack by Jazzycat brak naczep w grze - lukcio30 - 04/10/2018 09:16 AM

Udało się i naczepy kolejowe pojawiają się w zleceniach.Wystarczyło wejść w zdolności i tam wszystkie punkty zdolności(miałem sporo niewykorzystanych punktów zdolności) dałem na ładunki o wysokiej wartości.Wszystko zastosowałem.Po przespaniu się w grze i nawet po zmianie czasu za pomocą konsoli,jak wszedłem w zlecenia,pojawiły się ładunki kolejowe.


RE: Railway Cargo Pack by Jazzycat brak naczep w grze - Ania - 04/10/2018 11:31 AM

Czyli krok po kroku doszliśmy do tego co było "błędem".Fajnie że wszystko działa,temat zamykam w takim razie. Gdyby coś pisz pw.