eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Mleczko Trans - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Virtual Spedition (/forum-228.html)
+---- Dział: Prezentacje VS-ek (/forum-192.html)
+---- Wątek: Mleczko Trans (/thread-48837.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Mleczko Trans - Dolar - 20/02/2019 05:30 PM

Kurzu a kurzu, oby to się rozkręciło :E


RE: Mleczko Trans - Kędzierzawy - 20/02/2019 05:37 PM

Prawdziwy dziad, jest gitara Big Grin


RE: Mleczko Trans - Brayoo - 20/02/2019 06:07 PM

Czekam na więcej!


RE: Mleczko Trans - Matias00 - 07/03/2019 09:27 PM

Joł! Trochę krucho z czasem u całej ekipy... Ale łapcie coś na pocieszenie!





Poleciałem samym koniem do znajomego z pod Sochaczewa żeby pokazał mi naczepę, którą ma na zbyciu po wstępnych oględzinach stwierdziłem, że dwunastoletni Wielton nie jest tak atrakcyjny jak laska z tego rocznika :E Po powrocie do domu udało mi się znaleźć względnie wyglądającego D-Teca który stał w Mławie. Jak się okazało wyglądał nawet lepiej niż na zdjęciach no może prócz opon, które praktycznie były wspomnieniem. :V Po powrocie na bazę wraz z Andrzejem zabraliśmy się za podszykowanie ramy pod pierwszą trasę. Wstępnie podpisałem umowę ze spedycją na kraj może uda się ogarnąć lepsze warunki i uda się dograć temat wypadów poza kraj.
Na dniach powinna pojawić się z mojej strony relacja. Do naszej ekipy dołączył również Andrzej relacje z jego strony mogą pojawiać się bardzo nieregularne z racji jazdy na dużych Tongue

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.




RE: Mleczko Trans - Marcin1693 - 07/03/2019 10:02 PM

Szanuję i podziwiam takich co jeżdżą na dużych i cały czas mają wenę i czas na jazdę w ets2 Smile


RE: Mleczko Trans - Brayoo - 08/03/2019 09:29 AM

Pzyjemnie to wygląda. Czekam na relacje.


RE: Mleczko Trans - Matias00 - 14/03/2019 11:25 PM

Siemano!





Kod:
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Proszę, zarejestruj się TUTAJ, żeby zobaczyć ukrytą treść .

Po ogarnięciu papierów od naczepy i spedycji udało się wyjechać...

Wstałem przed siódmą przygotowałem wszystkie ciuchy na kolejny wyjazd, po spakowaniu całej graciarni do auta ruszyłem w kierunku Mszczonowa i Warszawy. Po dojechaniu na Polzug ustawiłem się w kolejce i z papierami poszedłem do biura. Okazało się, że będę musiał poczekać około godziny na moją czterdziechę bo muszą się do niej dokopać. Po wymuszonej przerwie udało się, załadowali dokręciłem śruby i ...Ciąg dalszy nastąpi...

Tak wiem mało zdjęć i skromny opis ale czasu brak i to totalny... Po weekendzie II część.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.



RE: Mleczko Trans - Brayoo - 15/03/2019 01:23 PM

Dwie foteczki, ale bardzo fajne i aż chce się czekac na kolejne Wink


RE: Mleczko Trans - Matias00 - 04/12/2019 11:35 PM

Czas na powrót. Mleczko Trans wraca do gry!

Po małej przerwie wracamy z jeszcze lepszymi pomysłami, może w nieco innym składzie, ale kto wie? Może za chwilę będzie nas więcej... Na tą chwilę dysponujemy dwoma autami marki Volvo i Renault oraz wynajmujemy naczepy od spedycji z którymi aktualnie współpracujemy. Na dniach pojawi się relacja z mojej strony. Pierwszy post został już poddany małej aktualizacji.

Obecnie stoję na bazie i kończę majstrować przy aucie i na dniach dostanę cynk od mojego kochanego spedytora :E
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


Joł!



RE: Mleczko Trans - Michal_Z_gno - 05/12/2019 12:55 AM

Renówka dość nietypowa jak na obecne czasy (już raczej nikt tego nie używa w ETSie) i to jak dla mnie jest akurat na plus.