eTrucks.pl • Od 17 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Bramki na A2 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 17 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: Bramki na A2 (/thread-49277.html)



Bramki na A2 - MATAMET - 17/02/2019 09:40 AM

Witam Smile

Przyszedł taki moment że musze w końcu zabrać się za tworzenie A2 (Poznań>Zielona Góra) i muszę postawić pierwsze płatne odcinki i tu rodzi się pytanie:

Jak działa system bramek w ETS2?
Jeżeli ktoś może mi rozrysować jak to ma wyglądać byłbym wdzięczny Smile
Mam warianty prefabów "start" i "end" jednak niczym się od Siebie nie różnią co tworzy pewne problemy jak postawić te bramki tak by działały?
Niżej zamieszczam fotę obecnie postawionych bramek na mapie Tongue

Image


RE: Bramki na A2 - Michal_Z_gno - 17/02/2019 10:31 AM

To pewnie będzie start jako pierwsza bramka (początek płatnego odcinka i end jako bramka kończąca płatny odcinek).
Ale może nich ktoś się jeszcze bardziej obeznany wypowie bo też w sumie jeszcze nie zgłębiałem tego tematu jakoś bardzo i powyżej napisałem tak na logię jakbym to ja ugryzł Tongue


RE: Bramki na A2 - kazan1234 - 17/02/2019 11:24 AM

Jak Michała sposób nie zadziała to ja bym postawił najpierw start a później end i obok na odwrót wjeżdżając od tej samej strony żeby sprawdzić po prostu czy jest jakaś różnica


RE: Bramki na A2 - MATAMET - 17/02/2019 11:29 AM

(17/02/2019 10:31 AM)Michal_Z_gno napisał(a):  To pewnie będzie start jako pierwsza bramka (początek płatnego odcinka i end jako bramka kończąca płatny odcinek).
Ale może nich ktoś się jeszcze bardziej obeznany wypowie bo też w sumie jeszcze nie zgłębiałem tego tematu jakoś bardzo i powyżej napisałem tak na logię jakbym to ja ugryzł Tongue

Generalnie to działa tak jak piszesz, jeżeli chodzi o bramki na autostradzie, natomiast, kiedy daję zjazd z autostrady i za nim (już na drodze jednopasmowej) bramki (ustawione jako end) to niestety, ale nie ma w nich zielonego markera gdzie się płaci za odcinek :/