eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
problem z msi afterburner - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: problem z msi afterburner (/thread-50473.html)



problem z msi afterburner - domkowiak - 17/09/2019 06:18 AM

czy ktoś ma problem z nowym pathem 1,35 bo nie wspułpracuje z msi afterburner


RE: problem z msi afterburner - Adam.J - 17/09/2019 06:55 AM

Jaki związek ma patch 1.35 z tym programem ??


RE: problem z msi afterburner - Galaxy - 17/09/2019 10:47 AM

Zreinstaluj program i poprawnie go skonfiguruj, gra nie ma nic wspólnego z tym


RE: problem z msi afterburner - RadolSzczecin - 17/09/2019 11:05 AM

Nie warto bawić się tego typu programami - a tym bardziej w ETS 2
Nadwyrężać kartę graficzną czy inne podzespoły dla 2-3 fps więcej, gdzie i tak nie zobaczysz różnicy... według mnie bez sensu.
To już lepiej uruchomić grę w trochę mniejszym skalowaniu i mniejszymi detalami np. w lusterkach czy roślinności.

Oczywiście to moja opinia, bo są wielbiciele takich programów i wierzą że coś to daje.


RE: problem z msi afterburner - Kaszmir123 - 17/09/2019 11:16 AM

Zależy do czego kto używa, ja jak miałem radeona to też musiałem korzystać z tego programu, aby regulować sobie manualnie wentylatory, bo na automatycznym sterowaniu karta osiągała temperatury 93-94 stopni. Big Grin


RE: problem z msi afterburner - Adam.J - 17/09/2019 11:18 AM

Ja używam tego programu tylko po to żeby mieć cały czasz podgląd w zasobniku systemowym temperaturę karty graficznej Tongue.


RE: problem z msi afterburner - RadolSzczecin - 17/09/2019 11:44 AM

No tak...ale to jest według mnie trochę naiwne bo po co ci podgląd na temperaturę - renderujesz w czasie rzeczywistym jakieś skomplikowane rzeczy?
Jesli masz sprawną kartę z chłodzeniem to nie ma co tam podglądać - no chyba że uruchamiasz wibitnie wymagającą grę na jakiejś 'padace' i bardzo starej karcie.
Zwykle jest tak że jak ktoś podejmie ten temat i zacznie instalować i się interesować co i ile pokazuje, to dostaje takiego typu 'zboczenia' w stylu "Oj pokazuje mi temp. 60 a zwykle było 50...coś się chyba dzieje." - tak to działa.
Nazywając to po imieniu - urojenie Tongue

Jak będzie się karta przegrzewać to po prostu zacznie ci wszystko i często klatować i poznasz to nawet w samym systemie bez uruchamiania gry.

Ja w kazdym razie nie mam do tego przekonania i przynajmniej jeden problem mniej.

(17/09/2019 11:16 AM)Kaszmir123 napisał(a):  Zależy do czego kto używa, ja jak miałem radeona to też musiałem korzystać z tego programu, aby regulować sobie manualnie wentylatory, bo na automatycznym sterowaniu karta osiągała temperatury 93-94 stopni. Big Grin

To znaczy ze co?.. ci co nie używali tego programu to im karty graficzne siadały i się przegrzewały?
Karta nawet ze standardowym chłodzeniem nie potrzebuje nic oprócz sterowników aby poprawnie działać.