eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Warmia i Mazury w edytorze - Moose coś próbuje robić - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Wasza Twórczość
(/forum-167.html)
+--- Dział: Map Editor SCS (/forum-273.html)
+---- Dział: Wasze Prace (/forum-274.html)
+---- Wątek: Warmia i Mazury w edytorze - Moose coś próbuje robić (/thread-50493.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Warmia i Mazury w edytorze - Moose coś próbuje robić - Moose - 08/11/2019 09:25 PM

Witam Smile
Dawno nic nie wrzucałem z kilku powodów:
-Przerwa od edytora
-Brak czasu, same 2 godziny z dnia poświęcam na dojazdy do szkoły więc pozostaje mało czasu
Ale na szczęście odzyskałem wenę i zacząłem docierać do mojej miejscowości Big Grin
Przygotowałem dla was kilka zdjęć i do każdego podpis Wink
Image
Wyjazd z miejscowości Świętajno w stronę DK53

Image
Tutaj druga strona lasku pokazana na pierwszym zdjęciu

Image
Tutaj znowu skrzyżowanie z DK53, zdjęcie starsze, na znaku zamiast Warszawy jest Ostrołęka

Image
DK53 od strony Ostrołęki, dorzuciłem jeszcze znak kierunkowy na Szczytno

Image
Tutaj od strony Olsztyna

Image
Tutaj znów lokalna droga dojazdowa do DK53 i gospodarstwo domowe w tle

Image
Remont chodnika przy drodze dojazdowej


RE: Warmia i Mazury w edytorze - Moose coś próbuje robić - PLAYER - 08/11/2019 09:27 PM

Fotki bardzo ładne.


RE: Warmia i Mazury w edytorze - Moose coś próbuje robić - Adam.J - 08/11/2019 10:29 PM

Fajnie ci to wychodzi Smile


RE: Warmia i Mazury w edytorze - Moose coś próbuje robić - Michal_Z_gno - 09/11/2019 12:11 AM

Za dobra jakość tych dróg bo ostatnio czytałem artykuł o wymierających wsiach w Polsce (tam było na przykładzie terenów przy granicznych na mazurach), zajrzałem z ciekawości na Google Street View jak to tam wygląda i jest tam drogowa tragedia poza głównymi szlakami :E


RE: Warmia i Mazury w edytorze - Moose coś próbuje robić - legutek22 - 09/11/2019 12:48 AM

No to pozostaje czekać co zdziałasz ze Szczytnem, a przede wszystkim czekam na odcinek Szczytno-Olsztyn i te dosyć kręte drogi Biggrin Powodzonka!


RE: Warmia i Mazury w edytorze - Moose coś próbuje robić - Moose - 09/11/2019 07:17 AM

(09/11/2019 12:48 AM)legutek22 napisał(a):  No to pozostaje czekać co zdziałasz ze Szczytnem, a przede wszystkim czekam na odcinek Szczytno-Olsztyn i te dosyć kręte drogi Biggrin Powodzonka!

Jak zrobię Świętajno ta trasa będzie mieć priorytet Wink


RE: Warmia i Mazury w edytorze - Moose coś próbuje robić - Moose - 09/11/2019 07:28 AM

(09/11/2019 12:11 AM)Michal_Z_gno napisał(a):  Za dobra jakość tych dróg bo ostatnio czytałem artykuł o wymierających wsiach w Polsce (tam było na przykładzie terenów przy granicznych na mazurach), zajrzałem z ciekawości na Google Street View jak to tam wygląda i jest tam drogowa tragedia poza głównymi szlakami :E

Ten odcinek drogi lokalnej został wyremontowany dwa lata temu i do Świętajna jest w niezłym stanie. Jak ostatnio przeglądałem Street View to zdjęcia były robione 2012/2013


RE: Warmia i Mazury w edytorze - Moose coś próbuje robić - Moose - 19/01/2020 08:28 PM

Dzień dobry. Jako iż nie przeszedłem przez wynalazek straszący młodzież w naszym pięknym kraju ( czytaj szkoła ) miałem bardzo mało czasu. Jednak popracowałem trochę nad mapą i stworzyłem już mały kawałek Świętajna :E
Image
Image
Image


RE: Warmia i Mazury w edytorze - Moose coś próbuje robić - Michal_Z_gno - 20/01/2020 12:40 AM

Trochę te zielone krawędzie drogi psują efekt (przydałoby się zamiast burshem ogarnąć jakoś normalnie te chodniki) ale tak to jest praca udana.


RE: Warmia i Mazury w edytorze - Moose coś próbuje robić - mazurski_separatysta - 30/01/2020 04:47 PM

Stare Kiejkuty pozdrawiają, dobrze widzieć że zaczynasz od tej strony. Skala 1:1 to spore wyzwanie ale trzymam mocno kciuki!