eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Podróże Playera przez Europę. - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Fotki i filmiki (/forum-209.html)
+--- Wątek: Podróże Playera przez Europę. (/thread-50632.html)

Strony: 1 2 3


RE: Podróże Playera przez Europę - PLAYER - 20/11/2019 02:35 PM

Witajcie. Oto obiecana relacja. Wiozłem ocet z Sundsvall (S) do Trondheim (N).
Godzina 10:40 przedmieścia Sundsvall , zostałem załadowany 21 tonami octu. Z racji ,że butelki są duże trzeba było wziąć dubla. Jazda szła mi dość dobrze oprócz problemów po wyjeździe z załadunku , na szczęście kierowcy poczekali aż wyjadę.

Image

Wyjazd z Sundvall bardzo ładny nowoczesny tunel.

Image

Godzina 11:40 Wioski 40 km od Sundsvall. Bardzo mały ruch na drogach.

Image

Image

Image

Godzina 13:00. Wjechałem do okolic jakiegoś miasteczka stałem jakieś 20 minut w korku. Zjadłem śniadanie i zmieniłem trasę na mniej ruchliwą. Dalej szło coraz lepiej.

Image

Image

Image

Image

Image

Godzina 14:50 Okolice miasta Ostersund. Wykręciłem pauzę.
Okazało się ,że coś nie tak z radiem w aucie szefa i,że jutro będę musiał je podrzucić na serwis w Opdall.

Image

Image

Image


Godzina 16:00 80 km za miastem Ostersund. Krótka przerwa na picie i jedziemy dalej.

Image

Image

Image

Image

Godzina 17:30 150 km od miasta Trondheim. Zostało jakieś 1.5 godziny do pauzy więc muszę się spieszyć.

Image

Image

Image

Godzina 20:00 Okolice Trondheim. Pauzę powiniem wykręcić 10 minut temu ale czuję się na siłach i szkoda mi czasu a policji w okolicy nie ma Tongue

Image

Godzina 20:20 600 m od rozładunku. Niestety nie wolno tam robić zdjęć więc foto chwilę przed. Do zobaczenia mam nadzieję ,że się podobało Big Grin.

Image



RE: Podróże Playera przez Europę - PLAYER - 26/11/2019 06:29 PM

Dawno nic nie było więc wrzucam fotkę zrobioną miesiąc temu. Wczoraj wszedł nowy zestaw więc niedługo jego foty.

Image


RE: Podróże Playera przez Europę - Ziom - 26/11/2019 09:11 PM

1 relacja wyszła piękne 10/10 a druga z jedną fotką z fajnym promienień słońca Cool


RE: Podróże Playera przez Europę - michalz - 26/11/2019 09:44 PM

Relacyjka mi sie podoba Smile Jedyna uwaga to ciemne zdjecia Tongue kadry przyjemne, opis ciekawy Smile


RE: Podróże Playera przez Europę - PLAYER - 21/12/2019 03:24 PM

Trzeba odnowić wątek. Oto foto nowego zestawu. Trochę jest w nim jeszcze do zmiany ale 90% z niego zostanie Big Grin.
Naczepę pokażę poźniej.
Image