eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Prędkościomierz FH4 - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: Prędkościomierz FH4 (/thread-50838.html)



Prędkościomierz FH4 - Iśmik - 19/12/2019 10:07 PM

Siema.
Mam problem z prędkościomierzem w FH4. Dopisałem sobie interior do SCSowego drzewka. Jedynie jest problem z poprawnym pokazywaniem prędkości. Gra pokazuje 90km/h, natomiast na liczniku jest 100km/h. W animation.sui są linijki od tego, lecz walczę z tymi wartościami od 3 dni i ciągle jest nie tak jak trzeba. Domyślna wartość z base nic nie daje. Niżej fotka.

Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Ktoś może ma jakiś pomysł? Jebła idzie już dostać :x



RE: Prędkościomierz FH4 - Iśmik - 21/12/2019 07:17 PM

rifresz :x


RE: Prędkościomierz FH4 - Olexon - 21/12/2019 08:17 PM

Bump
Jak to się dokładnie objawia? Jak stoisz to pokazuje zero? Wskazówka nagle przeskakuje z 90 na 100 czy po prostu zbyt szysko przyśpiesza?
Może po prostu licznik i wskazówka nie są "dopasowane" ?
Powodzenia :E


RE: Prędkościomierz FH4 - Iśmik - 22/12/2019 11:52 AM

(21/12/2019 08:17 PM)Olexon napisał(a):  Bump
Jak to się dokładnie objawia? Jak stoisz to pokazuje zero? Wskazówka nagle przeskakuje z 90 na 100 czy po prostu zbyt szysko przyśpiesza?
Może po prostu licznik i wskazówka nie są "dopasowane" ?
Powodzenia :E

Przy rozpędzaniu jest problem. Do 20 jest okej, ale potem przy 30 już gra pokazuje o 5 lub 10 więcej (zależy jak ustawiam defy) i już reszta prędkości jest źle zeskalowana. Myślałem, że źle jest zeskalowana podziałka prędkości, ale po wrzuceniu SCSowej okazało się, że jest to samo.