eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Problem z kalibracją G920 i programem Logitech G Hub - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: Problem z kalibracją G920 i programem Logitech G Hub (/thread-51638.html)

Strony: 1 2


RE: Problem z kalibracją G920 i programem Logitech G Hub - bikbiker - 20/05/2020 12:15 PM

Moim zdaniem problem może tkwić w tym, że ze startem systemu uruchamiają się obydwie aplikacje które teoretycznie odpowiadają za to samo. Może warto korzystać tylko z jednej. Spróbuj ewentualnie wyłączyć autostart G hub i zobaczyć czy wówczas Logitech Gaming Software będzie działał poprawnie.


RE: Problem z kalibracją G920 i programem Logitech G Hub - Helmuuteq76 - 20/05/2020 05:34 PM

Od początku miałem odznaczony autostart G Huba, więc pomyslalem że go odinstaluje i wtedy faktycznie Logitech Gaming Software zaczął wykrywać kierownicę. Tylko teraz mam kolejny problem (ehh) - w grze - czy to w ATS czy ETS kierownica wykonując ruch wraca mi automatycznie do punktu wyjścia, tak jakby jakieś sprężyny powodowały ten powrót, tak jak jest w niskobudżetowych kierownicach, a wcześniej tak nie było. Szukałem w ustawieniach gry ale nie mogłem znaleźć odpowiadającej za to opcji. Czy może jednak Logitech G Hub za to odpowiada? Z tego co wiem dużo osób zupełnie nie korzysta z G Huba, a wszystko im chodzi prawidłowo.

EDIT: Zainstalowałem ponownie G Huba i uruchomiłem razem z LGS i jakoś wykryło i działa dobrze kierownica, zobaczymy jak będzie jutro...

EDIT2: Problem zażegnany. Dzięki wielkie Wink