eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Ponownie spakowany mod do scs nie działa - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: Ponownie spakowany mod do scs nie działa (/thread-53081.html)

Strony: 1 2


RE: Ponownie spakowany mod do scs nie działa - raventes - 26/06/2021 12:51 PM

Mam nadzieję, że w końcu zrozumiałem o co chodzi Smile

Image


RE: Ponownie spakowany mod do scs nie działa - raventes - 01/07/2021 06:13 AM

Nikt nie jest w stanie mi pomóc?


RE: Ponownie spakowany mod do scs nie działa - Michaleczeq - 01/07/2021 06:58 PM

No to może tak.
Wygląda tak, jakby był spakowany poprawnie.
Aktywuj tą paczkę w modach i podeślij wygenerowany game.log z tym modem. Powinno być tam więcej informacji czemu to nie chce działać.


RE: Ponownie spakowany mod do scs nie działa - raventes - 01/07/2021 10:30 PM

Sytuacja ogarnięta, ale temat trudno uznać za rozwiązany bo przyczyny nie znam. Mianowicie gdy rozpakuję mod, zmienię ustawienia physics i ponownie spakuję, to mod nie działa. Jednak gdy tylko go otworzę, wprowadzę zmiany i po prostu je zapiszę - działa. Ot taka zagadka.


RE: Ponownie spakowany mod do scs nie działa - Michaleczeq - 01/07/2021 11:45 PM

W takim razie musisz go źle pakować.
Gdy otworzysz spakowany mod i tak go zmodyfikujesz wtedy nie zmieniasz formatu archiwum.
Log by tu mógł powiedzieć coś na ten temat. Gdyby mod był spakowany w złym formacie to na pewno była by tam o tym informacja.


RE: Ponownie spakowany mod do scs nie działa - raventes - 02/07/2021 05:55 AM

Jeśli chodzi i pakowanie to próbowałem już różnych wariantów, tzn zmieniałem rozszerzenie na SCS przed zatwierdzeniem pakowaania, i nie zmieniałem i nigdy nie działało, a innej filozofii tutaj nie ma. Skoro teraz działa, to ok a jak się coś wydarzy i przestanie działać to wtedy będziemy szukać dalej przyczyny Smile