eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Problem ze światłami - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: Problem ze światłami (/thread-53379.html)

Strony: 1 2


RE: Problem ze światłami - xSeMteX - 25/11/2021 07:28 PM

Dziś spróbowałem z tą modyfikacją i jak widać na filmiku ona działa bez zarzutu Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. a u mnie wszystkie lampki są podświetlone na pomarańczowo i tak świecą, tylko poświata na ziemi się zmienia.... Bez żadnych innych modyfikacji jest to samo :|


RE: Problem ze światłami - superpiotr4 - 27/11/2021 05:46 PM

(25/11/2021 07:28 PM)xSeMteX napisał(a):  Dziś spróbowałem z tą modyfikacją i jak widać na filmiku ona działa bez zarzutu Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. a u mnie wszystkie lampki są podświetlone na pomarańczowo i tak świecą, tylko poświata na ziemi się zmienia.... Bez żadnych innych modyfikacji jest to samo :|

Masz jakieś błędy w logu? Jakbyś podesłał na Pastebin....


RE: Problem ze światłami - xSeMteX - 27/11/2021 06:05 PM

Coś tam chyba jest, ale nawet beż żadnych modyfikacji tylko z tą jedną dzieje się tak samo. Myślałem nad reinstalem gry lecz czy to coś zmieni?
Log: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.


RE: Problem ze światłami - superpiotr4 - 28/11/2021 09:53 AM

(27/11/2021 06:05 PM)xSeMteX napisał(a):  Coś tam chyba jest, ale nawet beż żadnych modyfikacji tylko z tą jedną dzieje się tak samo. Myślałem nad reinstalem gry lecz czy to coś zmieni?
Log: Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

A spróbuj albo wywalić jedną modyfikację, albo zagraj na czystym świecie.... Może to coś da... Jak patrzyłem w logu, wyglądało na to, że miałeś kiedyś jakieś ciężarówki z modyfikacji....


RE: Problem ze światłami - xSeMteX - 29/11/2021 06:11 PM

Bez żadnych modów jest to samo. Myślałem o nowym profilu lecz nie chcę mi się dobijać zaś do zakupu ciężarówki, więc pozostanie jak jest. Trudno Tongue


RE: Problem ze światłami - xSeMteX - 25/01/2022 02:58 PM

Problem chyba rozwiązany. Na 1.39 działa bez problemu. Smile Trzeba czekać na aktualizację na 1.43. Można zamknąć Smile