eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
G920 Problem z pedałem hamulca - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 16 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: Euro Truck Simulator 2
(/forum-288.html)
+--- Dział: Pomoc dla graczy (/forum-193.html)
+---- Dział: Pomoc (/forum-243.html)
+---- Wątek: G920 Problem z pedałem hamulca (/thread-53542.html)



G920 Problem z pedałem hamulca - WeiserPL - 03/02/2022 10:06 PM

Cześć, mam taki problem, że nie wykrywa mi pedału hamulca w grze przy przypisywaniu w zakładce kontroler. Gaz okej, sprzęgło tez a hamulec nie działa. Dodam, że w G-Hubie go wykrywa. Czy ktoś może miał taki problem i wie jak go naprawić? Sterowniki mam aktualne.


RE: G920 Problem z pedałem hamulca - PiotrNMR - 03/02/2022 11:38 PM

Problem występuje dość często gdy masz złą wersję dobraną do kierownicy. Też to przerabiałem z G29. Obecnie mam aplikacje Logitech Gaming Software 9.02 i nie mam już tego problemu. Ustawiłem w niej wszystko jak chciałem, do tego w grze tak samo i przed odpaleniem gry uruchamiam ją i grę i działa.


RE: G920 Problem z pedałem hamulca - WeiserPL - 04/02/2022 12:11 AM

(03/02/2022 11:38 PM)PiotrNMR napisał(a):  Problem występuje dość często gdy masz złą wersję dobraną do kierownicy. Też to przerabiałem z G29. Obecnie mam aplikacje Logitech Gaming Software 9.02 i nie mam już tego problemu. Ustawiłem w niej wszystko jak chciałem, do tego w grze tak samo i przed odpaleniem gry uruchamiam ją i grę i działa.

Hmm, czyli to byłaby wina tego Gaming Software. Mam tę wesję co ty, ale mi w niej nie wykrywa kierownicy, jedynie w Logitech G-Hub. Może miałeś też coś podobnego?