eTrucks.pl • Od 17 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST
Powrót po długiej przerwie - Wersja do druku

+- eTrucks.pl • Od 17 lat najlepsze forum z modami do ETS1, GTS, ETS2, ATS, ST (http://etrucks.pl)
+-- Dział: American Truck Simulator
(/forum-443.html)
+--- Dział: ATS rozmowy ogólne (/forum-446.html)
+--- Wątek: Powrót po długiej przerwie (/thread-54894.html)



Powrót po długiej przerwie - matadrox - 30/06/2024 11:35 AM

Cześć! Baaardzo dawno nie włączałem ATS i teraz lekko zdębiałem. Widze sporo zmian wprowadzono. Dzięki temu, że małemu memu na zakończenie roku z czerwonym pasem zbudowałem nowy sprzęt, mogłem przejąć jego dotychczasowy, a to z kolei pozwala mi, komfortowo pograć Smile No więc, ja żywo w pamięci mam wersję 1.46 - i to też raczej tylko z podstawowej obsługi, bo nie grałem za wiele. Teraz mogąc ustawić sobie skalowanie na 200% i kilka innych opcji, jestem pod wrażeniem. W fotel wbiła mnie opcja, nabywania truck'ów z drugiej ręki Big Grin Kolejną nowością dla mnie, było usłyszenie skrzypienia hamulców, a na deser, wpadłem w mega poślig podczas deszczu. No koledzy i koleżanki, coś czuję że ponownie gra wchłonie mnie z butami Big Grin No i cieszę się ogromnie, że wciąż forum tętni życiem. Mega się cieszę! Czy wiecie jeszcze o jakichś aspektach, których mogę nie dostrzec na pierwszy rzut oka, a warto o nich wiedzieć?