Logowanie Zarejestruj


Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - 5 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
P.H.U. Kwidziński | Kamil Kwidziński
Autor Wiadomość
Kwidzinsky. Offline
Użytkownik
**
Użytkownik

Skąd: Pomorskie
Liczba postów: 71
Dołączył: 29/01/2016
Reputacja: 1
Podziękował: 36
Podziękowano mu 108 raz(y)
Post: #7
RE: Żwirownia ,,Słoneczko'' | Kamil Kwidziński
31.03.2018
Dzisiaj zjawiłem się na bazie około godziny ósmej, żeby się na spokojnie przygotować, bo i tak miałem oblecieć tylko jeden strzał, a potem święta.
Z rana temperatura wahała się między dwoma, a pięcioma stopniami na plusie, więc w teorii nie powinno być problemów, żeby bezproblemowo odpalić te diabelstwo.
Wziąłem klucze z biura, przy okazji odpaliłem papierosa i poszedłem w stronę zestawu. Otwarłem drzwi, odpaliłem samochód i zostawiłem żeby się rozgrzał. Przy okazji okrążyłem cały samochód, żeby zobaczyć czy ktoś nie zostawił mi jakieś niespodzianki.
Po 15 minutach wsiadłem do samochodu, przełączyłem nawiew na trzeci stopień, spuściłem ręczny i delikatnie ruszyłem w stronę zasiek. Zawołałem koparkowego na cb radiu, przy okazji go budząc. Wypisałem wztkę, wziąłem łyka kawy i przykryłem ładunek plandeką. Ponaciągałem gumy i mogłem ruszać. Wyjechałem z bazy, droga wydawała się dość przejezdna, co też się potwierdziło. Opisywać tu niczego nie będę - chyba nikogo pojawiające się na przemian drzewa z domami nie interesują.
Dojechałem na miejsce, zawołałem ciecia, wytłumaczyłem sytuację, podpisał mi odbiór i mogłem już zrzucać to z siebie. Ściągnąłem szmatę, podniosłem kipra ku górze, parę razy uderzyłem klapą, co by było wiadomo że tu jestem, opuściłem go i wróciłem do siebie.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.
Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść. Goście nie widzą linków. Zarejestruj się aby zobaczyć ukrytą treść.

Image
31/03/2018 05:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
 Podziękowań: Paweł , Krystian30
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Żwirownia ,,Słoneczko'' | Kamil Kwidziński - Kwidzinsky. - 31/03/2018 05:35 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Sponsor forum: EKLOCKI.NET - Sklep z klockami LEGO Warszawa